nie żyje polska dziennikarka
Fot. pixabay.com/ ScorpionD
Autor Klaudia Gaicka - 2 Czerwca 2020

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana dziennikarka

Nie żyje znana polska dziennikarka i autorka książki. Wiele znanych portali wyraził żal z tego powodu, dołączamy się do nich. Jako pierwsze o jej śmierci poinformowało czasopismo, w którym pracowała.

Nie żyje znana polska dziennikarka. Rok 2020 zdecydowanie nas nie rozpieszcza. Zaczęło się od pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, nie wspominając nawet o pożarach australijskich, w których życie straciło pół miliarda zwierząt. Od początku roku zmarło również sporo osób cenionych przez społeczeństwo oraz szeroko pojętą kulturę, między innymi znany działacz sportowy, Andrzej Duda.

Codziennie przyjmowała 4 dawki suplementu diety. Specyfik doszczętnie zniszczył jej wątrobęCodziennie przyjmowała 4 dawki suplementu diety. Specyfik doszczętnie zniszczył jej wątrobęCzytaj dalej

Nie żyje Anna Szczygieł-Luboń

Wczoraj, tj. 31 maja zmarła Anna Szczygieł-Luboń. O jej śmierci poinformowało czasopismo „Elle”. Była prawdziwą polską kobietą sukcesu, już od 8 lat pisała autorskie cykle „Kultura na weekend” i „Kulturalna ELLE”.

– Od lat pracowała też w telewizji, radiu i była ciekawa internetu, w którym się pięknie odnalazła. Prowadziła blog CudKultury.pl […] To ona jako pierwsza osoba z redakcji drukowanego magazynu ELLE dotknęła klawiatury ELLE.pl – ciepło wspominają koleżankę z pracy redakcja ELLE.

Co więcej, Anna przeprowadziła w swoim życiu wiele świetnych wywiadów, między innymi z Dawidem Podsiadło, Ewą Kuryłowicz, Gosią Baczyńską oraz Agnieszką Holland.

- Uważam, że wartość wywiadu jest zasługą rozmówcy. Nie wiem, czy bez dobrego dziennikarza może powstać dobry wywiad, ale na pewno bez ciekawego bohatera nie będzie interesującej rozmowy – tłumaczyła Anna Szczygieł-Luboń w rozmowie z dziennikarzem "Gali".

Anina Szczygieł-Luboń jest również autorką książki „Mistrzynie”. W jej wnętrzu możemy odnaleźć 13 wywiadów z kobietami, które w swoim życiu osiągnęły spektakularny sukces. Bohaterki wywiadów odpowiadają na ciekawe pytania dotyczące ich życia i kariery.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy świadczące o przeciążeniu wątroby. Nie wolno ich lekceważyć

2. Dostałeś podobnego SMS-a? Jesteś w niebezpieczeństwie, CERT Polska ostrzega

Na koniec podsumowania życiorysu Anny, redakcja bardzo ciepło pożegnała swoją koleżankę.

– Od wielu lat pisała i mówiła dla Was o książkach, teatrze, filmie i robiła to niepowtarzalnym językiem, który bez podpisu autorki był rozpoznawalny od pierwszych zdań. Aniu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało – podsumowali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościowe
  2. Córka Zbigniewa Wodeckiego przerwała milczenie. Nie miała pojęcia, że widzi tatę po raz ostatni
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Kontrole w całym kraju, do twoich drzwi też mogą zapukać. Kara 681 zł, wykluczonych jedynie kilka grup

Następny artykuł