Nie żyje 25-letnia siatkarka
fot. unsplash.com/Chronis Yan
Autor Karol Zaborowski - 2 Sierpnia 2020

Wiele osób pogrążyło się żałobie. Tragiczna śmierć 25-latki

Nie żyje młoda, bo zaledwie 25-letnia siatkarka, która odniosła w swojej karierze liczne sukcesy. Informacja o jej tragicznej śmierci wstrząsnęła nie tylko rodziną i przyjaciółmi. Policja podała możliwy scenariusz tragedii.

Nie żyje 25-letnia siatkarka z Korei Południowej. Informacja o jej tragicznej śmierci obiegła media na całym świecie. Yoo Min została odnaleziona w swoim mieszkaniu. Kiedy lekarze i służby przybyły na miejsce, było już za późno na udzielenie jakiejkolwiek pomocy.

Wraz z pojawieniem się policji w mieszkaniu 25-latki natychmiast zostały wszczęte procedury mające na celu wyjaśnienie jej tajemniczej śmierci. Po zebraniu potrzebnych informacji policja przedstawiła prawdopodobny scenariusz co do tragedii, która miała tam miejsce.

Żal, że nie ma go już z nami. Witolda Pyrkosza zabiła choroba, którą miało lub będzie mieć większość PolakówŻal, że nie ma go już z nami. Witolda Pyrkosza zabiła choroba, którą miało lub będzie mieć większość PolakówCzytaj dalej

Nie żyje 25-letnia siatkarka

Yoo Min odniosła wiele sukcesów sportowych. Siatkarka należała do jednej z najbardziej utytułowanych drużyn w swoim kraju o nazwie Hyundai Hillstate. Jak podaje portal se.pl, to właśnie ten zespół w XXI wieku aż dziewięciokrotnie zdobywał tytuł mistrzowski w Korei Południowej. Co więcej, udało się toteż Yoo Min, która otrzymała swój złoty medal w 2016 roku.

Choć jej kariera nie trwała długo, to bez wątpienia można powiedzieć, że 25-latka była niezwykle utalentowana. Wiele osób miało nadzieję, że Yoo Min jeszcze wróci do sportu, jednak z jej ojczyzny dobiegły zatrważające wiadomości.

Według ustaleń policji, która sprawdziła całe mieszkanie siatkarki, brak było tam jakichkolwiek śladów włamania. Co więcej, w tej tragedii wykluczono też jakikolwiek udział osób trzecich, co wprost sugeruje, że 25-latka popełniła samobójstwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
2. Emerycie, jesteśmy pewni twojego uśmiechu. Znamy już kwotę kolejnej trzynastki, suma jest konkretna

Niestety coraz więcej młodych osób decyduje się na odebranie sobie życia i to z różnych powodów. Nie wiadomo co do końca skłoniło Yoo Min do targnięcia się na własne życie. Niedługo przed jej śmiercią, policja została poinformowana, że siatkarka nie odbiera telefonów od swojej przyjaciółki. Kiedy odkryto, co naprawdę się stało było już za późno, aby jej pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: TVP przekazało dramatyczne informacje. Niestety nie przeżył, walczyli do końca
  2. Wiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczają
  3. TVP Info w zdumiewający sposób atakuje TVN. Odpowiedź na zarzuty jest mocna
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł