Nie żyje 21-letni motocyklista
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar - 4 Lipca 2020

Nie żyje 21-latek. Nie pomogła nawet natychmiastowa reanimacja

Nie żyje 21-latek, który uczestniczył dziś rano w wypadku drogowym. Mężczyzna jechał motocyklem i na drodze między Zawierzbiem a Dębicą zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe, które rozpoczęły reanimację. Niestety, mimo starań mężczyzny nie udało się uratować. Sprawę wyjaśnia policja i prokurator.

W sobotę 4 lipca doszło do kolejnego wypadku na jednej z polskich dróg. Tym razem motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Jak podaje Radio Zet, dramatyczne zdarzenie miało miejsce na jednej z podkarpackich dróg, a dokładnie na odcinku między Zawierzbiem a Dębicą. Na miejscu od razu pojawiły się odpowiednie służby, które przystąpiły do niezbędnych czynności ratujących życie i zdrowie uczestników wypadku. Jednego z nich nie udało się uratować. Mężczyzna, który nie żyje miał 21 lat.

Objawy chorej wątroby można dostrzec na twarzy. Warto wiedzieć, jak je rozpoznaćObjawy chorej wątroby można dostrzec na twarzy. Warto wiedzieć, jak je rozpoznaćCzytaj dalej

Nie żyje 21-letni kierowca motocykla. Szczegóły wypadku sprawdzają policja i prokurator

Według podanych informacji młody mężczyzna poruszał się podkarpacką drogą w sobotę około godziny 9:30. W pewnym momencie najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w samochód osobowy, który nieopodal miał już zjeżdżać z trasy. Stan motocyklisty był bardzo ciężki, a na miejsce natychmiast wezwano policję i karetkę pogotowia. Ratownicy, którzy przyjęli wezwanie i przyjechali do rannych, od razu rozpoczęli niezbędne czynności. 21-letni kierowca motocykla wymagał reanimacji. Mimo usilnych prób nie udało się go uratować, co potwierdził rzecznik podkarpackiej policji. Jego wypowiedź cytuje Radio Zet.

- Wstępnie ustalono, że kierujący motocyklem yamaha stracił panowanie nad pojazdem. Prawdopodobnie jednoślad uderzył w tył fiata ducato, który w tym czasie zjeżdżał z drogi. 21-letni motocyklista został ciężko ranny. Pomimo reanimacji, nie udało się go uratować – powiedział.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Urzędnik przemilczy, ale możesz dostać nawet 6240 zł do emerytury. Nowe prawo weszło całkiem niedawno

Oprócz zespołu ratownictwa medycznego na miejscu dramatycznego zdarzenia pojawiła się także policja. Funkcjonariusze od razu zaczęli sprawdzać możliwe scenariusze wypadku. W tych czynnościach pomagał im prokurator. Zaczęto zabezpieczać ślady, rozpoczęło się także poszukiwanie świadków zdarzenia, którzy z pewnością mogliby ułatwić ustalanie szczegółów. W wyniku nieszczęśliwego wypadku węzeł autostrady Dębica-Zachód został chwilowo zablokowany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chcą wprowadzić zmiany w kodeksie pracy. Wielu ludzi będzie zadowolonych
  2. Antoni Macierewicz nie daje o sobie zapomnieć. Grzmiał o "reklamie" krzywdzenia dzieci, zadziwiające zarzuty pod adresem Trzaskowskiego
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Robert Lewandowski powalczy dziś o kolejny rekord. Wystarczy jeden gol, by zapisał się w historii

Następny artykuł