Nie żyje: ojciec gwiazdy UFC
pixabay
Autor Damian Witoń - 4 Lipca 2020

Smutne informacje obiegły media. Nie żyje ojciec wielkiej gwiazdy sportu

Nie żyje ojciec Khabiba Nurmagomedova, wielkiego mistrza sportów walki federacji UFC. Abdulmanap, który był trenerem swojego syna, odszedł w wieku 57 lat.

Nie żyje Abdulmanap Nurmagomedov, ojciec Khabiba - aktualnego mistrza wagi lekkiej, słynnej federacji UFC, która przez wielu uznawana jest za najlepszą na świecie. Mężczyzna odszedł w wieku 57 lat. Był również trenerem swojego syna.

Objawy raka wątroby są bardzo podstępne. Warto je znać, aby zareagować, zanim będzie za późnoObjawy raka wątroby są bardzo podstępne. Warto je znać, aby zareagować, zanim będzie za późnoCzytaj dalej

Nie żyje ojciec Khabiba Nurmagomedova. Wojownik pogrążył się w żałobie

Abdulmanap Nurmagomedov zmarł w wieku 57 lat. Jak podaje portal.pl, przyczyną jego śmierci były powikłania po przebytym zakażeniu koronawirusem. Ostatnie chwile swego życia ojciec mistrza mieszanych sportów walki spędził w szpitalu Moskwie. Media cały czas podawały liczne informacje na temat stanu jego zdrowia. Często były one ze sobą sprzeczne.

Wiemy, że Abdulmanap był w śpiączce. Niektóre źródła zaświadczają, że kilka razy się z niej wybudzał. Problemy zdrowotne ojca Khabiba zaczęły się w kwietniu bieżącego roku. Z objawami zapalenia płuca trafił do lokalnego szpitala w pobliżu swojego domu. Odmówił badań na obecność koronawirusa. Wkrótce jego stan gwałtownie się pogorszył, dlatego lekarze zdecydowali o przetransportowaniu mężczyzny helikopterem do placówki w Moskwie.

W rosyjskiej stolicy lekarze zdiagnozowali u Abdulmanapa obecność patogenu SARS-CoV-2. W międzyczasie mężczyzna przeszedł przez zawał serca, który najprawdopodobniej był wynikiem powikłań infekcji. Medycy postanowili wszczepić mu bajpasy. Niestety nawet to nie pomogło w uratowaniu życia ojca Khabiba.
Śmierć Abdulmanapa jest wielką stratą nie tylko dla mistrza UFC. Mężczyzna cieszył się bowiem ogromną sympatią fanów sportów walk. Dał się poznać jako fantastyczny trener i niezwykle skromny człowiek. Wiele razy widzieliśmy go otoczonego przez sympatyków, którzy chcieli z nim porozmawiać, dostać autograf, czy zrobić sobie zdjęcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Warszawa poszukuje 2 tys. osób. Oferuje nawet 500 złotych za dzień pracy

Z całego świata płyną wyrazy współczucia skierowane do Khabiba, który stracił swojego ojca i trenera. Mistrz UFC wiele razy podkreślał, jak ogromną rolę w jego życiu odgrywał Abdulmanap. Prawdopodobnie bez niego Khabib nie odniósłby tak wielu sukcesów sportowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca decyzja popularnego kebaba. Nie masz maseczki? Nie będziesz obsłużony
  2. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Wybaczyła mu rzekomą zdradę? Reprezentant Polski i piękna modelka znów są razem

Następny artykuł