nie żyje młody kolaż
fot. https://pixabay.com/ Arcaion
Autor Klaudia Gaicka - 4 Sierpnia 2020

Wiele osób pogrążyło się w żałobie. Nie żyje Jan Riedmann

Nie żyje młody chłopak, który trenował kolarstwo. Jan Riedmann miał ogromne marzenia i pragnął iść śladami ojca. Niestety nigdy już nie uda mu się ich ziścić. Zginął w tragicznym wypadku samochodowym podczas robienia tego, co kochał.

Nie żyje kolarz. Młodziutki sportowiec zginął podczas treningu. Jan Riedmann kolarz z grupy Auto Eder Bayern, czyli juniorskiej ekipy BORA-hansgrohe, w której jeździ Rafał Majka, zginął podczas robienia tego, co kochał. W miejscowości Sugenheim (niedaleko Neustadt) w sobotę 17-latek został śmiertelnie potrącony przez auto. Stało się to podczas treningu, w którego trakcie ćwiczył wraz z innymi kolażami.

Benedykt XVI potwornie cierpi. Watykan skomentował doniesienia o jego stanie zdrowiaBenedykt XVI potwornie cierpi. Watykan skomentował doniesienia o jego stanie zdrowiaCzytaj dalej

Nie żyje młody chłopak, który trenował kolarstwo. Miał wielkie marzenia, niestety już nigdy nie uda mu sie ich ziścić

Miał przed sobą ogromną karierę i przede wszystkim całe dorosłe życie. Jak podaje portal Radiozet.pl, chłopak zginął, ponieważ 58-letni kierowca wymusił pierwszeństwo. Całe środowisko kolarstwa jest w szoku i nie może pogodzić się ze stratą obiecującego sportowca.

- Jest nam niezwykle przykro, że musimy pożegnać Jana Riedmanna, jednego z kolarzy naszego zespołu do lat 19, po tym jak uległ on tragicznemu w skutkach wypadkowi. Składamy kondolencje jego rodzinie oraz przyjaciołom. Aby uczcić pamięć Jana nasi zawodnicy w wyścigu Milan-San Remo pojadą z czarnymi opaskami - zabrzmiał komunikat grupy Bora-hansgrohe opublikowany na Twitterze.

Riedmann został przetransportowany helikopterem do Szpitala Uniwersyteckiego w Wuerzburgu, jednak obrażenia głowy, których doznał, były bardzo poważne. Lekarzom nie udało się niestety go uratować. 17-latek zmarł w niedzielę.

Chłopak rozpoczął przygodę z kolarstwem wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Lindą. Było to jeszcze w czasach dzieciństwa, kiedy wspólnie postanowili iść w ślady swojego taty, który był zawodnikiem lokalnego zespołu. Linda i Jan chcieli odnieść większy sukces, dziewczynie udało się już dostać do reprezentacji Niemiec.

Również Peter Sagan, znany kolarz i zawodnik drużyny Bora-hansgrohe, wyraził ogromny żal z powodu śmierci chłopaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
2. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
3. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Prawie 1/3 pozytywnych wyników z jednego województwa

- Śmierć kolarza na drodze, w wypadku z udziałem auta to tragiczna informacja dla całego środowiska. Życzę rodzinie dużo siły, współczuję - napisał Sagan na Twitterze.

Pogrzeb utalentowanego 17-letniego sportowca odbędzie się w piątek (7.08), w jego rodzinnej miejscowości Karbach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno
  2. Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach
  3. 500 plus przejdzie całkowitą zmianę? Wreszcie poznaliśmy prawdę, rodzice powinni się dowiedzieć
  4. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  5. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  6. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  7. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł