Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje uczestnik popularnego programu kulinarnego

nie żyje uczestnik Hell's Kitchen
unsplash.com/Kyle
Autor Natalia Niewczas04.11.2020

Internet szybko obiegła niezwykle przykra wiadomość - nie żyje jeden z uczestników popularnego programu o tematyce kulinarnej. Smutne doniesienia potwierdziła między innymi Fundacja Młodzi Propagują Sztukę. Fundacja opublikowała stosowny wpis w mediach społecznościowych.

Uczestnik “Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” nie żyje. W 2015 roku telewidzowie mogli śledzić 4 edycję programu. Właśnie w tym roku mężczyzna wziął w nim udział.

Z ostatniej chwili: Mateusz Morawiecki o lockdownie. Wiadomo, kiedy Polacy mogą spodziewać się narodowej kwarantannyZ ostatniej chwili: Mateusz Morawiecki o lockdownie. Wiadomo, kiedy Polacy mogą spodziewać się narodowej kwarantannyCzytaj dalej


Nie żyje Karol Fijołek


Do mediów spływają przykre doniesienia: nie żyje Karol Fijołek, uczestnik 4 edycji popularnego programu “Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Wiadomość obiegła Internet w środę 4 listopada.


Nie żyje Karol Fijołek. Jak podaje portal rfm.fm, smutną informację potwierdziła między innymi Fundacja Młodzi Propagują Sztukę.


- Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim. Poznała go również grupa MovieWier, której opowiedział o swoim udziale w programie „Hell’s Kitchen - czytamy we wpisie na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1.Ekspert ostrzega przed najgroźniejszym objawem COVID-19. Gdy się pojawi, należy działać bezzwłocznie
2.Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
3. Szpitale znalazły się w martwym punkcie. Ani jednego wolnego respiratora w całym regionie

To już oficjalne. Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzeniaTo już oficjalne. Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzeniaCzytaj dalej

Wiadomość o tym, że Karol Fijołek, nie żyje, potwierdziła również uczestniczka “Hell’s Kitchen”. Sylwia Biały wystąpiła w pierwszej edycji programu.


- Żegnaj. Są takie momenty, że słów brakuje… Ogromne współczucia dla rodziny - napisała w mediach społecznościowych.

Karol Fijołek pochodził z Wisły. Jak informuje portal rmf.fm, w programie “Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” udało mu się dotrzeć do 7 miejsca.


Karol Fijołek zmarł w wieku 31 lat. Przyczyna jego śmierci pozostaje nieznana.


Choć na ten moment nie wiadomo, co bezpośrednio przyczyniło się do śmierci mężczyzny, media donoszą o tym, że cierpiał on na cukrzycę typu II.

Ważne informacje dla rodziców, w życie wchodzą nowe obostrzenia. Czy przedszkola zostaną zamknięte?Ważne informacje dla rodziców, w życie wchodzą nowe obostrzenia. Czy przedszkola zostaną zamknięte?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier już rozdziela szczepionki, które ma dostać Polska. Powiedział, kto pierwszy może na nie liczyć
  2. NASA sprzeciwia się rozbudowie systemu satelitów. "Ryzyko katastrofalnych kolizji jest niedopuszczalnie wysokie"
  3. Wdarli się na teren uczelni, otworzyli ogień. Są ofiary śmiertelne
  4. Imbir posiada wiele wspaniałych właściwości zdrowotnych. Nie każdy może jednak bezpiecznie go stosować
  5. Nadmierne wypadanie włosów to sygnał ostrzegawczy, którego nie należy ignorować. Może oznaczać poważne problemy ze zdrowiem
  6. Prawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośno
  7. Trumna i kwiaty pod ministerstwem. Podobnego wydarzenia w Warszawie jeszcze nie było

Następny artykuł