Nie żyje Steve Priest
pixabay.com/webandi
Autor Barbara Bujar - 5 Czerwca 2020

Miliony fanów w żałobie. Nie żyje legendarny muzyk

Nie żyje Steve Priest. Mężczyzna był założycielem legendarnego zespołu „The sweet”. Zmarł w wieku 72 lat. Szokującą informację opublikował na Facebooku jego kolega z grupy muzycznej. Andy Scott dodał poruszający wpis.

Steve Priest był znakomitym muzykiem. W roku 1968 postanowił założyć zespół rockowy, który, jak podaje Dzień Dobry TVN, początkowo działał pod nazwą „Sweetshop”. Grupa stała się popularna dzięki takim utworom jak: Blockbuster, Teenage Rampage, The Sixteens oraz Fox On The Run. Priest pełnił w zespole funkcję wokalisty, grał też na swoim ukochanym basie. Oprócz niego w skład grupy wchodzili również: Brian Connolly (wokal), Mick Tucker (perkusja) i Andy Scott (gitara, klawisze). To właśnie ostatni z wymienionych muzyków poinformował świat o tym, że Steve Priest nie żyje. Jego wpis opublikowany na Facebooku poruszył wiele serc.

Nastolatek założył się z kolegami, że wypije litr sosu sojowego. Konsekwencje były opłakaneNastolatek założył się z kolegami, że wypije litr sosu sojowego. Konsekwencje były opłakaneCzytaj dalej

Nie żyje nie tylko wybitny muzyk, ale także wspaniały przyjaciel

Założyciel grupy „The sweet” był znakomitym muzykiem, to nie ulega wątpliwości. W chwili śmierci, której przyczyny nie są jeszcze znane, miał 72 lata. Z podanych przez stację informacji wynika, że pozostawił na świecie żonę Maureen, trzy córki: Lisę, Danielle i Maggie oraz troje wnucząt: Jordana, Jade i Hazel.

O śmierci basisty fani dowiedzieli się za pomocą Facebooka. Andy Scott na fanpage'u poświęconym grupie „The sweet” zamieścił stare zdjęcia Steve'a Priest'a, do których dołączył wzruszający opis.

- Jestem w kawałkach. Steve Priest zmarł. Jego żona Maureen i ja utrzymywaliśmy ze sobą kontakt i chociaż jego zdrowie się pogarszało, nigdy nie przewidywałem tego momentu. Nigdy. Moje myśli są teraz z jego rodziną – napisał.

Dzisiaj grzeje: 1. Annę Przybylską zabiła choroba, którą mają tysiące Polaków. Wielu z nich nie wie jak rozpoznać objawy

2. Lepiej przygotuj się na spore kłopoty z dostępem do pieniędzy. Aż 6 największych banków ostrzega klientów

Dla niego Steve Priest był nie tylko wybitnym muzykiem, ale również wspaniałym przyjacielem, którego niespodziewanie stracił.

- Był najlepszym basistą, z jakim kiedykolwiek grałem (…) Spoczywaj w pokoju, bracie – dodał Andy Scott.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja wydała pilny komunikat. Zaginęła 8-latka i jej matka. Wyszły z domu i przepadły
  2. GIS ogłosił najnowsze wytyczne. Pilne informacje dla tysięcy rodziców w całej Polsce
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Kariera Roberta Lewandowskiego mogła wyglądać zupełnie inaczej. Wszystko zmieniło się przez jeden nieznany fakt z jego życia

Następny artykuł