nie żyje youtuber
unsplash.com/Prateek Gautam
Autor Klaudia Gaicka - 5 Września 2020

Fani pogrążyli się w żałobie. Media przekazały wiadomość o śmierci utalentowanego 26-latka

Nie żyje 26-letni chłopak. Fani, rodzina i przyjaciele pogrążyli się w żałobie. Miał przed sobą wspaniałą przyszłość i każdego dnia zarażał innych pozytywnym humor. Komunikat rodziny poruszył kilka milionów jego fanów. Ludzie nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Nie żyje Lloyd Cafe Cadena, utalentowany chłopak miał zaledwie 26 lat. Jego najbliżsi pogrążyli się w żałobie. Cierpienia nie brakuje również wśród fanów, którzy codziennie oglądali jego filmiki na Youtube.

Powalające doniesienia dotyczące Łukasza Szumowskiego. Mało kto się spodziewałPowalające doniesienia dotyczące Łukasza Szumowskiego. Mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Nie żyje 26-letni youtuber. Fani, rodzina i przyjaciele pogrążyli się w żałobie. Chłopak miał przed sobą wspaniałą przyszłość

Jak podaje portal Pikio.pl, tragiczne wieści przekazała rodzina zmarłego chłopaka. Ich wpis rozdarł serca przyjaciół i fanów 26-latka.

- Z ciężkim sercem i wielkim smutkiem ogłaszamy przedwczesną śmierć naszego ukochanego brata Lloyda Cafe Cadena. Niech zostanie zapamiętany za całą radość i śmiech, którym dzielił się ze wszystkimi. Moja rodzina i ja prosimy o modlitwę, szacunek i prywatność w tym czasie - możemy przeczytać w komunikacie rodziny na profilu Lloyda Cafe Cadeny.

Oficjalny profil chłopaka śledziło, aż 6,5 miliona osób z całego świata. Przyjaciele i fani popularnego twórcy nie mogą uwierzyć, że już nigdy nie zobaczą nowego filmu jego autorstwa. 26-latek od wielu lat rozbawiał miliony użytkowników dzięki swoim produkcji. Jego odejście było dla wszystkich szokiem, chłopak miał przed sobą jeszcze całe życie.

Lloyd Cafe Cadena mógł jeszcze stworzyć dziesiątki, a nawet setki świetnych projektów. Jego fani dalej nie mogą uwierzyć w to, co go spotkało. W oficjalnym komunikacie ogłaszającym, iż Lloyd Cafe Cadena odszedł z tego świata, nie podano wiadomości na temat przyczyny zgonu tak młodego mężczyzny. Rodzina, przyjaciele i fani zapamiętają chłopaka jako osobę, która był bardzo pogodna i zawsze uśmiechnięta.

Dzisiaj grzeje: 1.Wielki plan nowego Ministra Zdrowia. Co zamierza Adam Niedzielski?
2.Najpierw dostali od rządu pieniądze, teraz zapłacą od tego podatek. Niemiła niespodzianka od fiskusa

26-latek kochał rozbawiać innych, więc nie ma co się dziwić, że jego kanał na Youtube śledziło ponad 3 mln widzów. Fani szczególnie uwielbiali jego optymistyczne podejście do otaczającego go świata. To ogromna strata dla świata rozrywki XXI w.

Wraz z całą redakcją portalu Pacjenci.pl chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia dla fanów, bliskich i rodziny zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent polskiego miasta. Wiemy, jak się czuje. Wirus przybiera na sile. Turyści uwielbiają miasto zakażonego prezydenta
  2. Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieni
  3. Niewyobrażalna tragedia. Dzieci chciały schronić się przed burzą pod wiatą, nagle uderzył piorun, 10 ofiar śmiertelnych
  4. Nieoczywiste objawy niedoboru żelaza. Ma fatalny wpływ na nasz organizm, lepiej go nie lekceważyć
  5. Czy Polacy zaszczepią się przeciwko koronawirusowi? Wyniki sondażu nie pozostawiają wątpliwości
  6. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem

Następny artykuł