26-latek przez kilka godzin czekał na przyjęcie do szpitala. Stało się najgorsze, zakażenie koronawirusem nie było jedynym problemem zdrowotnym mężczyzny

nie żyje 26-latek
pixabay.com/KoalaParkLaundromat
Autor Natalia Niewczas06.11.2020

Tragiczne wiadomości, nie żyje 26-letni pacjent. Mężczyzna czekał kilka godzin na przyjęcie do szpitala; zakażenie koronawirusem, z którym zmagał się jego organizm, w tym przypadku nie stanowiło jedynego zagrożenia dla zdrowia i życia. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci i ewentualnego błędu medycznego.

Nie żyje 26-latek, mężczyzna był zakażony koronawirusem. Jak donoszą media, pacjent czekał na otrzymanie pomocy medycznej przez kilka godzin. Sytuację dodatkowo komplikował fakt, iż cierpiał on z powodu poważnej choroby onkologicznej.

Od jutra wchodzą nowe obostrzenia. Bardzo ważne zmiany dotkną miliony PolakówOd jutra wchodzą nowe obostrzenia. Bardzo ważne zmiany dotkną miliony PolakówCzytaj dalej

Nie żyje 26-letni pacjent, prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie jego śmierci


26-latek nie żyje - śledztwo w sprawie jego śmierci prowadzi obecnie Prokuratura Rejonowa we Włoszczowie. Pewnego wieczoru mężczyzna bardzo źle się poczuł.


Nie żyje 26-letni mężczyzna, pacjent walczył z nowotworem złośliwym. Jak podaje portal popularne.pl, stan zdrowia 26-latka pogorszył się nagle we wtorek wieczorem. Z doniesień mediów wynika, że szpital z początku odmówił przyjęcia pacjenta.


Bliscy mężczyzny postanowili wówczas działać, poprosili o pomoc policję. Dopiero po interwencji służb pacjent został przyjęty na oddział.


W szpitalu zlecono wykonanie testu potwierdzającego lub wykluczającego obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny.


W związku z zakażeniem pacjenta personel zdecydował o umieszczeniu go w strefie buforowej oddziału ratunkowego. Stan zdrowia 26-latka wciąż się pogarszał.


Bliscy pacjenta znów nie pozostali bezczynni, ponownie poprosili funkcjonariuszy o interwencję. Dopiero w wyniku ich działań chory trafił na szpitalny oddział.

Dzisiaj grzeje: 1.Ekspert ostrzega przed najgroźniejszym objawem COVID-19. Gdy się pojawi, należy działać bezzwłocznie
2.Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałego
3. "To może dotyczyć nawet 3 milionów Polaków". Pulmonolog przekazał bardzo ważny apel

Nietypowe skutki pandemii koronawirusa. Szczególnie dotyczą jednej grupy osób, naukowcy już biją na alarmNietypowe skutki pandemii koronawirusa. Szczególnie dotyczą jednej grupy osób, naukowcy już biją na alarmCzytaj dalej


Rodzina pacjenta relacjonuje, że wszystko to trwało kilka cennych godzin. Niestety tym razem spełnił się najgorszy z możliwych scenariuszy.


W sprawie zaistniałej sytuacji zabrał głos dyrektor szpitala we Włoszczowie. Wyjaśnia, że zaledwie po godzinie nastąpiło znaczne pogorszenie stanu zdrowia pacjenta.


- Pacjent został zabezpieczony przez personel szpitalnego oddziału ratunkowego, jednak po godzinie jego stan znacznie się pogorszył. Podjęta została natychmiastowa reanimacja, niestety mężczyzny nie udało się uratować - przekazał Rafał Krupa.

Ratownik sprawdził popularny napój testem na koronawirusa. Wynik eksperymentu może zaskoczyć, jest komentarz ekspertaRatownik sprawdził popularny napój testem na koronawirusa. Wynik eksperymentu może zaskoczyć, jest komentarz ekspertaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podwyżki cen były nieuniknione. Wiemy już co najbardziej podrożało, a za co płacimy mniej
  2. Nokia powraca do klasyki. Wyciekły zdjęcia i specyfikacje nowych modeli
  3. Wdarli się na teren uczelni, otworzyli ogień. Są ofiary śmiertelne
  4. Imbir posiada wiele wspaniałych właściwości zdrowotnych. Nie każdy może jednak bezpiecznie go stosować
  5. Nadmierne wypadanie włosów to sygnał ostrzegawczy, którego nie należy ignorować. Może oznaczać poważne problemy ze zdrowiem
  6. Polsat zadziwił wszystkich kibiców w całym kraju. Sceny jak z Gwiezdnych Wojen, nagle pojawił się Jerzy Engel
  7. Porażająca wizja. Jasnowidz Jackowski widzi wojsko na ulicach, czy wejdzie do Warszawy?

Następny artykuł