Nie żyje 16-letni Piotr
fot. unsplash.com/David Tomaseti
Autor Karol Zaborowski - 6 Czerwca 2020

Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje 16-letni Piotr

Nie żyje Piotr Nowarkiewicz. Media obiegła informacja o zakończonych poszukiwaniach 16-latka, który zaginął w ostatnią niedzielę. Niestety ziścił się najczarniejszy ze scenariuszy. Było już za późno, aby nastolatkowi udzielić jakiekolwiek pomocy.

Nie żyje 16-letni Piotr Nowarkiewicz. Nastolatek zaginął w ostatnią niedzielę. W jego poszukiwanie byli zaangażowani funkcjonariusze wielu służb, a wśród nich policjanci z Bydgoszczy, a także mieszkańcy Ciela skąd pochodził 16-latek.

Niestety, kiedy udało się go odnaleźć, było już za późno na udzielenie jakiejkolwiek pomocy medycznej. Ciało nastolatka zostało wyłowione ze stawu położonego na terenie Olimpina. Wszyscy do końca mieli nadzieję, na szczęśliwy finał poszukiwań.

Przez 5 dni piła sok z selera. Efekty okazały się zaskakującePrzez 5 dni piła sok z selera. Efekty okazały się zaskakująceCzytaj dalej

Nie żyje poszukiwany Piotr Nowarkiewicz

Z ustaleń Gazety Wyborczej wynika, że przed swoim zaginięciem Piotr przebywał w towarzystwie znajomych. Przez ostatnie dni jego poszukiwania śledziła niemalże cała Polska. Wiele osób do samego końca miało nadzieję, że uda się odnaleźć nastolatka całego i zdrowego.

2 czerwca udało się odnaleźć rzeczy osobiste oraz odzież 16-latka, dzięki czemu funkcjonariusze wiedzieli, na jakim terenie powinni skupić swoje działania. Rzeczy należące do nastolatka odnaleziono w rejonie Olimpina i to właśnie tam ostatecznie znaleziono jego ciało.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

2. Skuteczne sposoby na obniżenie rachunków za telefon i internet. 5 sztuczka jest najprostsza, a przynosi największe efekty

Cała sprawa wciąż jest badana zarówno przez policję i prokuraturę celem ustalenia dokładnego przebiegu wydarzeń. Jak podaje Radio Zet, niewykluczone, że w momencie zaginięcia Piotr był pod wpływem alkoholu.

- Niestety, okazało się, że są to zwłoki zaginionego od niedzieli nastolatka. Na miejsce wezwano prokuratora, pod którego nadzorem ustalane będą okoliczności śmierci 16-latka - przekazała policja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Polskę czeka ogromna katastrofa". Słowa znanego eksperta budzą grozę
  2. Tragiczne zjawisko wraca do Polski? Nie żyje 20-letnia dziewczyna, jej kolega walczy o życie
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu Polaków

Następny artykuł