Nie żyje uczestniczka telewizyjnego show oglądanego przez tysiące Polaków. Miała tylko 21 lat

Nie żyje uczestniczka popularnego show, Martyna Kubacka
unsplash.com/DavidTomaseti
Autor Barbara Bujar06.07.2020

Nie żyje Martyna Kubacka. Młoda kobieta była bohaterką telewizyjnego show „Druga twarz”. Udział w produkcji zapewnił jej sympatię wielu fanów, którzy regularnie obserwowali ją w mediach społecznościowych. O śmierci 21-latki poinformowano na Facebooku za pośrednictwem jej prywatnego profilu. Fani nie kryją rozpaczy.

Martyna Kubacka była jedną z uczestniczek popularnego programu telewizyjnego „Druga twarz”. W show biorą udział osoby, które podjęły decyzję o zmianie swojego wizerunku. Prowadząca Karolina Gilon, wraz z ekspertami, pomaga im zrezygnować z kontrowersyjnego wyglądu i pozwala otrzymać tytułową drugą twarz. Jedną z takich osób była 21-letnia Kubacka, która mimo wyraźnej niechęci do przeprowadzonych u niej zmian, zyskała sympatię wielu fanów. Informacja o tym, że nie żyje, pogrążyła ich wszystkich w rozpaczy.

Zatrważające doniesienia brytyjskich mediów. USA wykupiło cały zapas leku na koronawirusa?Zatrważające doniesienia brytyjskich mediów. USA wykupiło cały zapas leku na koronawirusa?Czytaj dalej

Nie żyje Martyna Kubacka. Wpisy zrozpaczonych fanów zalewają media społecznościowe

Jak informuje plejada.pl, Martyna Kubacka pochodziła z Gdyni, jednak mieszkała w Warszawie. Młoda kobieta charakteryzowała się dość kontrowersyjnym wizerunkiem. Miała kolorowe włosy, mocny makijaż i często widywana była w uszach elfa. Jej wygląd kompletnie nie podobał się jej babci, co stało się główną przyczyną udziału 21-latki w programie. Niestety zmiany, które zaproponowali eksperci, zupełnie nie przypadły jej do gustu. Postanowiła pozostać jedynie przy nowej fryzurze.

Charakter Kubackiej zaimponował wielu widzom, którzy tłumnie zaczęli obserwować ją w mediach społecznościowych. Korzystając z rosnącej popularności, kobieta dzieliła się z fanami swoimi umiejętnościami, które w głównej mierze dotyczyły makijażu. Profile na Instagramie czy kanale YouTube cieszyły się ogromnym rozgłosem. W krótkim czasie kobieta zyskała około 8 tysięcy obserwujących. Niestety, 3 lipca do fanów dotarła wstrząsająca wiadomość. Ktoś z bliskich ich idolki opublikował na jej facebookowym profilu informację o jej śmierci. W poście poprosił o modlitwę.

- Martynka dzisiaj odeszła z tego świata. Proszę o modlitwę za jej duszę – czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wczesne objawy raka jelita grubego. Szybkie rozpoznania zwiększa szanse na wyleczenie

2. Ogromny wzrost w emeryturach. Nawet 600 zł, seniorzy sami mogą sprawdzić różnicę

Na ten moment nie wiadomo, co doprowadziło do tak strasznego zdarzenia. Śmierć dziewczyny wstrząsnęła jej rodziną, ale także fanami, którzy wyrażają swoją rozpacz za pośrednictwem mediów społecznościowych. W setkach komentarzy, które znalazły się pod opublikowanym postem, obserwujący składają także kondolencje rodzinie zmarłej Kubackiej.

- Niech spoczywa w pokoju wiecznym. Proszę przyjąć szczere wyrazy współczucia - czytamy komentarz jednego z fanów.

- Przykro mi. Serce pęka. Obyś kochana odnalazła spokój. Ci, co zostali rozpaczają – brzmi kolejny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? Ryszard Terlecki postanowił mówić, nagły zwrot akcji;
  3. Wielka tragedia w kopalni w Azji. Nie żyje ponad 160 osób
  4. 4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał
  5. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  6. Prawdziwy hit transferowy został potwierdzony. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub, idzie do giganta

Następny artykuł