nie żyje polski piłkarz
fot. https://pixabay.com/ _Alicja_
Autor Klaudia Gaicka - 6 Sierpnia 2020

Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwy

Nie żyje polski piłkarz. Zaginął w Holandii kilka dni temu, wszyscy liczyli, że odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety odnaleziono jego ciało. Klub apeluje o pomoc dla rodziny zmarłego zawodnika. Fani lokalnej piłki nożnej pogrążyli się w żałobie.

Nie żyje Dominik Kaczor. Polski sportowiec, zawodnik Klimontowianki PBI Klimontów. Kilka dni temu rodzina zmarłego informowała o jego zniknięciu. Bliscy liczyli, że uda im się odnaleźć chłopaka w pełni zdrowia. Niestety stała się tragedia. Rodzina prosiła o pomoc i jakiekolwiek informacje na temat pobytu 23-latka.

Zbyt długie noszenie maseczki może być szkodliwe dla zdrowia. Specjaliści tłumaczą, jaki czas jest bezpiecznyZbyt długie noszenie maseczki może być szkodliwe dla zdrowia. Specjaliści tłumaczą, jaki czas jest bezpiecznyCzytaj dalej

Nie żyje polski piłkarz. Klub organizuje zbiórkę, która pomoże rodzinie sprowadzić jego ciało

Chłopak na co dzień grał w drużynie Klimontowiance PBI Klimontów z woj. świętokrzyskiego. Zaginął 1 sierpnia około godz. 17.

- Zaginął Dominik Kaczor piłkarz Klimontowianki urodzony 8 lipca 1997 roku. Ostatnio widziany był w sobotę 1 sierpnia w Midden Peelweg 5. 5975MZ Sevenum w Holandii około godziny 17.00 - od tamtej pory ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby, które mogą coś wiedzieć na temat Dominika, proszone są o kontakt. Zarazem prosimy również o udostępnienie poniższego postu! - czytamy na stronie klubu.

Niestety poszukiwania zakończyły się tragicznym odkryciem. Okazało się, że 23-letni piłkarz nie żyje. Znaleziono jego zwłoki, a wszyscy pogrążyli się w żałobie. O tragedii poinformował klub, w którym grał Dominik.

– Nie ma słów, które to opiszą, nie ma łez, które okażą nasz ból. Akcja poszukiwawcza naszego przyjaciela została zakończona. Dziś o godzinie 12.30 w De Schatberg w Sevenum, znaleziono zwłoki Dominika. O wszelkich informacjach będziemy Państwa informować – czytamy na profilu LKS Klimontowianka PBI Klimontów na Facebooku.

Wciąż trwa śledztwo i nie wiadomo, co było przyczyną śmierci młodego chłopaka. Nie mniej jednak wszyscy są wstrząśnięci. W komentarzach pod postem internauci łączą się w bólu z rodziną i dziewczyną piłkarza. Miejmy nadzieję, że sprawa szybko zostanie wyjaśniona, by bliscy zmarłego zrozumieli, co się właściwie stało.

Jak podaje portal Fakt.pl, klub przekazał również w mediach społecznościowych, że postanowił pomóc rodzinie Dominika Kaczora w ściągnięciu do Polski jego ciała.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2. Porażający skok zakażeń, kolejny rekord. Liczba, która mrozi krew

- Jak dobrze Wszyscy wiemy ściągnięcie ciała z Holandii do Polski wiąże się z ogromnymi kosztami, nie wspominając o ceremonii pogrzebowej. Jednocześnie klub informuję iż pieniądze uzyskane z wejściówek na niedzielny mecz zostaną w całości przekazane dla rodziny Dominika. Ponadto w trakcie spotkania zostanie prowadzona także zbiórka pieniędzy na "Spokojny powrót Dominika” - czytamy na stronie Klimontowianki na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Kinga Duda zrobiła coś niezwykle wymownego podczas zaprzysiężenia. Drobny szczegół mówi więcej niż tysiąc słów
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. 20-latka wzięła ślub z lalką zombie. Wspólne zdjęcia i wideo wbijają w fotel

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł