nie żyje 16-latka i jej dziecko
fot. https://unsplash.com/ Jamie Street
Autor Natalia Niewczas - 8 Września 2020

16-latka wyskoczyła ze szpitalnego okna z dzieckiem w rękach. Lekarze robili co mogli, ale się nie udało

Nie żyje 16-latka - przykra wiadomość szybko obiegła internet. Jej śmierć pozostawia szereg pytań bez odpowiedzi. Dziewczyna zdecydowała się bowiem na wyjątkowo desperacki krok.

Nie żyje 16-letnia, świeżo upieczona mama. Do tragedii doszło w jednym z malezyjskich szpitali. Nastolatka wyskoczyła z okna i runęła w dół z wysokości niemal 60 metrów wraz z trzymanym w rękach dzieckiem.

Nagła zmiana przepisów w całej Polsce. Decyzja już zapadłaNagła zmiana przepisów w całej Polsce. Decyzja już zapadłaCzytaj dalej

Nie żyje młoda mama i jej maleńkie dziecko

Nie żyje 16-letnia pacjentka malezyjskiego szpitala. W dniu śmierci przebywała w placówce Lahad Datu w Sabah, w tym samym budynku leczono jej 5-miesięczną córeczkę. Z powodu zdiagnozowanego u dziecka zapalenia płuc, dziewczynka trafiła na oddział chorób wewnętrznych.

Z relacji jednego z funkcjonariuszy lokalnej policji wynika, że stan chorej dziewczynki ostatecznie zaczął ulegać znacznej poprawie, w wyniku czego noworodek został odłączony od respiratora. Właśnie wtedy młoda matka wzięła córkę na ręce i zaczęła przechadzać się z nią po oddziale. Po pewnym czasie, za pozwoleniem szpitalnego stróża, wraz z dzieckiem opuściła oddział. Jak mówiła, chciała tylko udać się do toalety.

Według doniesień portalu popularne.pl kwadrans później bezwładne ciało nastolatki i jej córeczki zostało odnalezione na chodniku przez innego, urzędującego na dolnej kondygnacji budynku ochroniarza. W obu przypadkach bezpośrednią przyczynę śmierci stanowił spowodowany nagłym, silnym uderzeniem poważny uraz głowy. Do tragedii doszło 1 lutego 2020 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeni
2. Tragiczna informacja dla seniorów, obiecanej podwyżki emerytur nie będzie. Nie ma na nią pieniędzy

Choć wszystko wskazuje na to, że nastolatka podjęła decyzję o wyskoczeniu ze szpitalnego okna samodzielnie, policja z początku nie wykluczała możliwości udziału osób trzecich. Finalnie nikt nie usłyszał jednak w tej sprawie zarzutów. Dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia wciąż pozostają dla funkcjonariuszy zagadką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Jego filmy kochają miliony, niestety nie żyje
  2. Potężny żywioł na południu Europy. Niszczy wszystko, co spotka na drodze
  3. Smutne informacje. Jerzy Stuhr przerwał milczenie
  4. Użyła sprężyny jako spirali antykoncepcyjnej. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Najczęściej powtarzane mity dotyczące maseczek. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  6. Z pasją remontuje domy potrzebujących, jej własne lokum wygląda jak marzenie. Każdy smakosz śni o jej kuchni, zdjęcia robią wielkie wrażenie

Następny artykuł