Nie żyje Mary Kay
screen youtube.com/Inside Edition
Autor Karol Zaborowski - 9 Lipca 2020

Miała romans z 12-letnim uczniem. Nie żyje

Nie żyje kobieta, która przed laty miała romans z 12-letnim uczniem. 58-latka bez wątpienia była jedną z najbardziej kontrowersyjnych nauczycielek, o której nawet nakręcono film. Mimo gigantycznej popularności została ostatecznie pokonana przez chorobę.

Nie żyje 58-letnia Amerykanka, która była jedną z najbardziej kontrowersyjnych nauczycielek w historii. O Mary Kay Letourneau zrobiło się głośno w momencie, gdy na jaw wyszedł jej romans z zaledwie 12-letnim uczniem, który uczęszczał do gimnazjum w Waszyngtonie. W chwili, gdy ich losy się związały, kobieta miała 34 lat.

Prawda o ich związku wyszła na jaw w momencie, gdy Mary zwierzyła się przyjaciółce, że zaszła w ciąże ze swoim o wiele młodszym kochankiem. Oczywiście cała sprawa została zgłoszona na policję, a nauczycielka została skazana za gwałt na nieletnim na 7 lat więzienia. Teraz media obiegła informacja o jej śmierci.

Nadmierne pocenie może być objawem groźnej choroby. Nigdy go nie lekceważNadmierne pocenie może być objawem groźnej choroby. Nigdy go nie lekceważCzytaj dalej

Nie żyje Mary Kay Letourneau

Choć kochankowie zostali rozłączeni przez wyrok sądy, to mimo wszystko nadal utrzymywali ze sobą kontakt. Co więcej, jak podaje portal Wp.pl, po tym, jak Mary opuściła więzienie, jej dotychczasowy kochanek Vili Fualaau postanowił się z nią ożenić. Choć para powtarzała, że są dla siebie stworzeni, ich szczęście nie trwało zbyt długo.

Ostatecznie małżonkowie się rozstali, ale owocem ich związku są dwie córki, które Vili spłodził, zanim osiągnął wiek 15 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiemy co od września czeka polskich uczniów. Minister Edukacji zabrał głos

2. Stanął przed sądem, bo puścił bąka. Bezprecedensowy proces we Wrocławiu

Przez swoją zakazaną miłość Mary Kay stała się prawdziwą celebrytką, która wielokrotnie gościła w telewizji. Była nawet zapraszana do programów śniadaniowych. Teraz media na całym świecie obiegła informacja o jej śmierci.

Jak się okazuje, kobieta od wielu miesięcy zmagała się z nowotworem, który ostatecznie okazał się od niej silniejszy. Według informacji podanej przez “People” Mary zmarła dokładnie 6 lipca w wieku 58 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające odkrycie w Warszawie. Miał drut wokół bioder
  2. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłych;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Z ostatniej chwili. Ulubieniec fanów został zatrzymany przez policję, miał zabić człowieka. Teraz stanie przed sądem

Następny artykuł