Nie żyje 39-letnia kobieta, która zasłabła nad zlewem w Grodzisku pod Ozimkiem
pixabay.com/Antranias
Autor Barbara Bujar - 9 Sierpnia 2020

Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki

Nie żyje 39-latka, która w ubiegłą sobotę spędzała czas z córką nad zalewem w opolskim Grodźcu pod Ozimkiem. Kobieta weszła do wody, by wyłowić z niej zabawkę dla swojego dziecka i nagle zasłabła. Z wody wyciągnęła ją inna plażowiczka. Niestety, mimo podjętej akcji ratunkowej, nie udało się jej uratować. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Do kolejnego tragicznego zdarzenia nad wodą doszło w ubiegłą sobotę w Grodzisku pod Ozimkiem w województwie opolskim. Media przekazały wiadomość, że wskutek nieszczęśliwego wypadku nie żyje 39-letnia kobieta. Tym razem plażowiczka stosowała się do zalecanych zasad ostrożności i nie wypływała daleko. Przebywała jednak na niestrzeżonej plaży. O szczegółach zdarzenia informuje Fakt24.

Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywaTragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywaCzytaj dalej

Tragiczny wypadek w Grodzisku pod Ozimkiem. Nie żyje 39-letnia kobieta

Jak donosi portal, w sobotę 8 sierpnia 39-letnia kobieta spędzała czas ze swoją 10-letnią córką. Celem ich wypoczynku stał się zalew w Grodzisku pod Ozimkiem. W pewnym momencie dziewczynka upuściła zabawkę, którą porwał prąd. Aby ja odzyskać, matka weszła do wody i w tym celu zanurzyła się na wysokość pasa. W trakcie próby wyciągnięcia przedmiotu nagle zasłabła. Potwierdziła to mł.asp. Agnieszka Nierychła, oficer prasowy opolskiej policji.

- Kilka minut po godzinie 13 dostaliśmy informację o zdarzeniu na niestrzeżonym kąpielisku w gminie Ozimek. Z ustaleń świadków wynika, że do wody weszła 39-letnia kobieta i ta kobieta z nieustalonej przyczyny straciła przytomność w tej wodzie - powiedziała.

W chwili, gdy 39-latka próbowała wyciągnąć zabawkę z wody, nad tym samym zalewem przebywała także inna plażowiczka. Widząc całą sytuację, od razu pospieszyła kobiecie z pomocą i podtrzymała ją, by ta nie zanurzyła się w wodzie. W tym samym momencie na brzegu zjawili się inni świadkowie, którzy wezwali pogotowie i pomogli w wyciągnięciu nieprzytomnej 39-latki z wody. Chwilę później na miejscu pojawiła się ekipa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kobiety jednak nie dało się uratować.

- Na brzegu podjęto natychmiast czynności resuscytacyjne. Niestety, lekarz, który przyleciał na kąpielisko śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon – dodała Nierychła.

Dzisiaj grzeje: 1. Od 1 września zaczyna obowiązywać nowe prawo. Będzie trzeba załatwiać specjalne zaświadczenia
2. Samochody, które oszczędzą ci większych, dodatkowych kosztów. TOP 8 aut najtańszych w naprawie

Sprawą niewyjaśnionej śmierci 39-latki zajęła się policja oraz prokuratura. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że jedną z prawdopodobnych przyczyn zgonu kobiety mógł być zawał serca. To jednak będzie jeszcze szczegółowo ustalane.

10-letnia dziewczynka, która w jednej chwili straciła mamę, została przekazana pod opiekę swojego ojca. Mężczyzna w sobotę zjawił się na miejscu tragedii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"
  2. "Na dobre i na złe" straci kultowego aktora? Fani serialu są zaniepokojeni
  3. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwy
  4. Wojciech Cejrowski ma poważne problemy ze zdrowiem? Podróżnik opublikował bardzo niepokojący wpis
  5. Kiedy czeka nas prawdziwe nasilenie epidemii? Niepokojące słowa prezesa PAN
  6. 16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł