Nie żyje Paweł Rozwadowski
unsplash.com/Moodywalk
Autor Barbara Bujar - 11 Października 2020

Fani pogrążyli się w żałobie. Odszedł wspaniały artysta

Nie żyje Paweł Rozwadowski. Znany wokalista i autor tekstów odszedł po trudnej walce z chorobą. Wstrząsającą informację umieścili na Facebooku koledzy z zespołu, z którymi występował do śmierci. Muzycy w kilku słowach wyrazili ogromny żal, który zajął ich serca.

Nie żyje Paweł Rozwadowski, którego publiczność znała także pod pseudonimem „Kelner”. Mężczyzna urodził się 8 czerwca 1962 roku. Od zawsze wiedział, że jego największą pasją jest muzyka. Grał na gitarze, pisał teksty i śpiewał. W 1978 roku, kiedy miał zaledwie szesnaście lat, postanowił założyć swój pierwszy zespół. Wraz z kolegami stworzył grupę o nazwie „Fornit”. Potem jego kariera nabrała tempa.

Media obiegła tragiczna wiadomość. Są ofiary śmiertelneMedia obiegła tragiczna wiadomość. Są ofiary śmiertelneCzytaj dalej

Nie żyje Paweł Rozwadowski. Miał 58 lat

Jak informuje Wirtualna Polska, przygoda z „Fornitem” nie trwała długo, jednak Paweł Rozwadowski nie znikał ze sceny. Był na niej obecny z kilkoma innymi grupami. Współtworzył takie zespoły jak Deuter i Izrael. Był jednym z naczelnych przedstawicieli muzyki undergroundowej w Polsce. Fani mieli okazję podziwiać także jego współpracę z Robertem Brylewskim. Muzycy występowali w duecie pod nazwą „Max i Kelner”.

Do najbardziej znanych muzycznych osiągnięć Rozwadowskiego zalicza się legendarne nagranie „Nie ma ciszy w bloku”, które jest uznawane za pierwszy utwór rapowy w Polsce. Kawałek powstał w 1987 roku. Oprócz tego na liście „Kelnera” znajduje się popularny album „Biada Biada Biada”, który powstał przy współpracy z zespołem „Izrael”. W duecie z Brylewskim wydał natomiast krążek „Tehno Terror”.

Choć praca wszystkich grup z czasem się zakończyła, fani mogli liczyć na kilka reaktywacji. Takie miały miejsce w przypadku „Izraela”, który z przerwami działa do dziś. Niestety, w niedzielę jego członkowie musieli pożegnać jednego z twórców grupy, a zarazem swojego dobrego przyjaciela.
Fanów poinformowali o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tak, to prawda.... Pawła nie ma już z nami. Bezsilność i pustka w głowie ukradły wszystkie słowa – napisali na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1.Wczesne objawy niewydolności serca. Łatwo je przeoczyć
2.Emeryci i renciści zagrożeni? Obecna sytuacja wymaga potężnych cięć
3.Zrozpaczona mama przedstawiła ważny apel. Nie widziała swojego dziecka od 6 tygodni

Prawdziwe przyczyny śmierci Marii Czubaszek są zupełnie inne. Ujawniono z czym naprawdę się zmagała, smutnePrawdziwe przyczyny śmierci Marii Czubaszek są zupełnie inne. Ujawniono z czym naprawdę się zmagała, smutneCzytaj dalej

Zarówno oni, jak i internauci do teraz nie potrafią uwierzyć w nagłą śmierć wokalisty. Paweł Rozwadowski miał zaledwie 58 lat. Pod koniec życia miał zmagać się z poważną chorobą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Testy Polaków były wadliwe. Polsat przekazał niewiarygodne wiadomości, byli na kwarantannie, zamiast korzystać z urlopu w Egipcie
  2. iPhone 12 zadebiutuje w najbliższy wtorek? Wszystko już jasne
  3. Lekarze są załamani. Pomysł Ministerstwa Zdrowia może przynieść opłakane skutki
  4. Jest absolutną podstawą dla osób z chorą tarczycą. Minerał, którego nie może nam zabraknąć
  5. Objawy niedoboru wapnia w organizmie. Jest ich znacznie więcej, niż tylko osłabienie kości
  6. Media podają, że jesteśmy oszukiwani. Fałszują produkt kupowany przez miliony Polaków

Następny artykuł