nie żyje 22-letnia Sabrina
facebook_Witnessing Reality
Autor - 12 Lutego 2020

Niewinny żart przerodził się w tragedię. Nie żyje 22-letnia Sabrina

Nie żyje 22-letnia Sabrina Harooni. Dziewczyna pokłóciła się ze swoim chłopakiem, który wściekł się w wyniku jej żartu. Emocje chłopaka wzięły nad nim górę, w wyniku czego brutalnie pobił dziewczynę. Obrażenia były tak silne, że 22-latka nie przeżyła.

Nie żyje 22-letnia Sabrina Harooni. Dziewczyna zażartowała w obecności swojego chłopaka, a ten postanowił się na niej zemścić. Do zdarzenia doszło po wizycie dziewczyny i jej 23-letniego chłopaka Nicholasa Formana u znajomych, gdzie oglądali mecz Super Bowl.

Para postanowiła wrócić do domu taksówką. W drodze na miejsce dziewczyna zażartowała na temat swojego byłego. Oznajmiła Nicholasowi, że dostała od niego pikantną wiadomość.

Najdroższy lek na świecie rozdawany na loterii. Rodzice dzieci z SMA są oburzeniNajdroższy lek na świecie rozdawany na loterii. Rodzice dzieci z SMA są oburzeniCzytaj dalej

Nie żyje młoda dziewczyna. Sabrina została brutalnie pobita przez swojego chłopaka

Do tragedii doszło z 2 na 3 lutego. Jak podaje portal fakt.pl, dziewczyna jadąc taksówką uśmiechnęła się zagadkowo, patrząc na wyświetlacz swojego telefonu. Gdy jej chłopak spytał, o co chodzi, oznajmiła mu, że dostała wiadomość od byłego. Dziewczyna chciała dowiedzieć się, czy 23-latek nadal ją kocha i jest o nią zazdrosny. Gdy zapytał ją, z kim koresponduje przez telefon, beztrosko oświadczyła, że z byłym chłopakiem. Sabrina ponadto nie chciała pokazać Nicholasowi telefonu. Chłopak wściekł się i postanowił zemścić na dziewczynie.

Para wróciła do niewielkiego mieszkania w Filadelfii, w którym od niedawna razem mieszkali. Po przekroczeniu progu mieszkania rozpoczęła się tragedia dziewczyny. Nicolas Forman rzucił się bowiem na Sabrinę Harooni i zaczął ją brutalnie katować. Dziewczyna krzyczała, że żartowała i nazywała chłopaka psychopatą. Jej wyjaśnienia na nic się nie zdały, gdyż mężczyzna był w amoku i nic do niego nie docierało. W pewnym momencie wyjął swój telefon i zaczął wszystko nagrywać.

Nagranie chłopaka przedstawia, jak brutalnie okłada pięściami i kopię bezbronną 22-latkę. W tle zapisu słychać „Oto co dostają zdradzający kłamcy”. Po tych słowach filmik zostaje przerwany. Jak ustalili śledczy, Forman przestał znęcać się nad swoją dziewczyną, gdy ta straciła przytomność. Po zajściu wezwał taksówkę i kazał kierowcy odwieźć Harooni do szpitala. Tam, pomimo starań lekarzy, dziewczyna zmarła. Sprawca śmiertelnego pobicia został zatrzymany, jednak nie wykazał skruchy, gdy skuwano go kajdankami. Nicholas uśmiechał się od ucha do ucha. Obecnie grozi mu dożywocie za morderstwo pierwszego stopnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Znaleziono ciało 26-latki w ciąży obok torów. Sprawę bada prokuratura
  3. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  4. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  5. Bóle szyi mogą być objawem groźnego nowotworu. Nie wolno ich lekceważyć
  6. 22-latka weszła do wanny, żeby złagodzić ból. Zamarła, kiedy poczuła, że coś z niej wychodzi

Następny artykuł