Nie żyje Kacper Wołek
pixabay.com/webandi
Autor Barbara Bujar - 12 Czerwca 2020

Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje Kacper Wołek, miał przed sobą całe życie

Nie żyje młody sportowiec z Zawiercia. Kacper Wołek miał 18 lat i całe życie przed sobą. 10 czerwca zginął pod kołami pociągu. Zawodnicy z klubu KS Viret CMC Zawiercie, do którego należał chłopak, poinformowali o jego śmierci, publikując wzruszający wpis na Facebooku.

Kacper Wołek był 18-letnim zawodnikiem młodzieżowej sekcji klubu KS Viret CMC Zawiercie. Miał wielkie sportowe marzenia, a przed sobą całe życie i możliwość zrobienia kariery. Niestety w środę 10 czerwca do sieci trafiła wstrząsająca informacja. Na Facebooku koledzy z drużyny poinformowali, że ich przyjaciel nie żyje. Kacper zginął pod kołami pociągu.

Plaża usłana krzyżami. Ludzie są oburzeniPlaża usłana krzyżami. Ludzie są oburzeniCzytaj dalej

Nie żyje Kacper Wołek, żegnają go kibice i koledzy z klubu

Jak podaje lokalny portal zawiercianskie.pl, młody sportowiec zginął w środę 10 czerwca około godziny 4:00. Do wypadku doszło między Górą Włodowską a Zawierciem. To właśnie tam pociąg towarowy PKP Cargo relacji Rykoszyn – Dąbrowa Górnicza śmiertelnie potrącił 18-latka. Śmierć chłopaka potwierdziła sierż. szt. Marta Wnuk, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

O szczegółach wypadku poinformowała w rozmowie z portalem Katarzyna Głowacka z Zespołu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe. Okazuje się, że do tragicznego wypadku doszło w miejscu poza przejściami i przejazdami. Spowodowało to utrudnienia w ruchu pociągów, który częściowo został wstrzymany. Na miejscu pracowała specjalna komisja i to ona ma ustalić dokładne przyczyny zdarzenia.

Informację o śmierci sportowca udostępnili jego koledzy z klubu. Opublikowali oni zdjęcie chłopaka, a pod złożonymi rodzinie i przyjaciołom kondolencjami podpisali także kibiców klubu KS Viret CMC Zawiercie. Ich słowa są naprawdę wzruszające.

Dzisiaj grzeje: 1. Policjant zgwałcił 6-latkę. Matka dziewczynki wiedziała o wszystkim

2. Zamiast teraz, wejdzie już w 2021 roku. Kolejny podatek obciąży twój portfel

- Dziś rano otrzymaliśmy informację o śmierci młodego mieszkańca Zawiercia, który miał przed sobą całe życie. Nie spodziewaliśmy się jednak, że ta tragedia tak dotkliwie dotknie naszą sportową rodzinę... Okazało się, że zginął młodzieżowy zawodnik Viretu CMC, Kacper Wołek. Nasz klub łączy się w ogromnym bólu po tej stracie i chce przekazać najszczersze kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom. Kacprze, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach – napisali zawodnicy klubu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus na Komunii. Sanepid pilnie poszukuje uczestników mszy
  2. Andrzej Duda grzmiał o "komuchach" i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  3. Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowa
  4. Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarka
  5. Najczęściej ignorowane objawy raka. Lekceważenie ich może kosztować życie
  6. Marcin Gortat wyjawił swoje plany na oczach całej Polski. W TVN powiedział co będzie robił na emeryturze

Następny artykuł