Nie żyje sławna aktorka
Fot. pixabay/pasja1000
Autor Klaudia Gaicka - 13 Lipca 2020

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana aktorka, przegrała walkę z rakiem

Nie żyje znana aktorka. Jej rodzina i fani z całego świata pogrążeni są w ogromnym żalu. Na ekranie zadebiutowała prawie 40 lat temu. Wraz z Johnem Travoltą stanowili szczęśliwe małżeństwo już od ponad 28 lat. Mąż umieścił wzruszający wpis, w którym wspomina dzielną walkę żony.

Nie żyje Kelly Preston. Znana amerykańska aktorka filmowa zmarła wczoraj (12 lipca 2020 r.). Jej walka z nowotworem piersi trwała dwa lata. O śmierci poinformował mąż, John Travolta. Para była małżeństwem od prawie 30 lat.

Pierwsze objawy guza mózgu. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyćPierwsze objawy guza mózgu. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyćCzytaj dalej

Nie żyje znana aktorka, matka i żona - Kelly Preston

Kelly Preston była piękną i utalentowaną kobietą. Jej mąż i dzieci pogrążeni są w głębokiej żałobie.

- Miłość i życie Kelly zostaną na zawsze w naszej pamięci. Poświęcę trochę czasu, aby być teraz z moimi dziećmi, które straciły matkę - zapowiedział John Travolta na Instagramie.

Jak podaje serwis Wp.pl, Kelly zmarła w wieku 57 lat. Od dwóch lat dzielnie walczyła z rakiem piersi. Niestety choroba okazała się silniejsza.

- Z ciężkim bólem serca informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę przy wsparciu wielu osób - czytamy we wpisie Johna Travolty.

To nie pierwsza tragedia, która dotyka tę rodzinę. Oprócz 20-letniej córki Elli Bleu i 10-letniego Benjamina para miała jeszcze 10-letniego syna. Chłopiec zmarł w 2009 roku z powodu ataku epilepsji podczas rodzinnego wyjazd na Bahamy. Tragedia zdarzyła się w święta.

Kelly Preston rozpoczęła karierę już w wieku 16 lat. Na początku jako modelka, jednak stosunkowo niedługo później zadebiutowała już na wielkim ekranie. Jej pierwszym filmem był thriller "Za dziesięć minut północ" (z 1983 roku), gdzie zagrała u boku Charlesa Bronsona. Większą sławę przyniosła jej jednak komedia "Bliźniacy" (w 1988 roku), gdzie zagrała Marnie Manson, u boku takich gwiazd jak Arnold Schwarzenegger i Danny DeVito.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Gessler była załamana śmiercią córki. "Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice"

2. Rz: Możesz używać ich zamiast maseczek, ale władze ostrzegają. Skuteczność jest znikoma

Jak podaje portal Onet.pl, inne filmowe hity, w których grała aktorka to: "Gotti" (2018), "Stare wygi" (2009), "Bitwa o Ziemię" (2000) czy "Jerry Maguire (1996) oraz "Od zmierzchu do świtu" (1996) Roberta Rodrigueza i Quentina Tarantino.

Nie tylko rodzina, ale również fani aktorki pogrążeni są w żałobie. Z całego świata płyną w kierunku rodziny kondolencje i wyrazy współczucia. My również pragniemy je złożyć rodzinie zmarłej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr trafił do szpitala. Stan aktora nagle się pogorszył. Co się stało?
  2. Dziecko bardzo dziwnie szło w sklepie obok taty. Klientka po przyjrzeniu się zamarła, prawda budzi grozę i złość;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł