nie żyje 20-latek z koronawirusem
unsplash Gabe Pierce
Autor Klaudia Gaicka - 13 Października 2020

Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Michał, uczeń jednej z bydgoskich szkół

Tragedia w błyskawicznym tempie obiegła media, nie żyje 20-latek zakażony koronawirusem. „Mógł jeszcze długo żyć, nawet mając inne choroby" zapewnił prezydent miasta. Nie szczędził również słów osobom wątpiącym w pandemię. Użył mocnego określenia.

Stała się ogromna tragedia, nie żyje 20-latek zarażony koronawirusem SARS-CoV-2. Chłopak uczęszczał do jednej z polskich szkół. Wiadomość wstrząsnęła nie tylko jego najbliższymi, ale także innymi obywatelami, którzy nie sądzili, że COVID-19 może zabrać tak młodą osobę.

Uwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeUwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeCzytaj dalej

Tragedia w szkole, nie żyje 20-latek zarażony koronawirusem

Tragiczna wiadomość o śmierci ucznia w błyskawicznym tempie obiegła wszystkie media. 20-latek, który zmarł, miał koronawirusa. Jak podaje portal Tvn24.pl, o śmierci poinformował prezydent miasta.

- Dziś przyszła bardzo smutna wiadomość z jednej z bydgoskich szkół. Naprawdę proszę, byśmy byli odpowiedzialni. Nie myślmy tylko o sobie. Nawet jak czujemy się świetnie. Stosujmy się do zasad dla bliskich, dla wszystkich wokół nas - napisał w poniedziałek wieczorem w mediach społecznościowy Rafał Bruski, prezydent Bydgoszczy.

Internauci od razu zaczęli zadawać pytania, prezydent odniósł się do nich krótko, jednak dosadnie. Widać, że tragedia bardzo dotknęła również jego.

- Niestety, nie mogę ujawnić za dużo szczegółów, bo to sprawy bardzo osobiste. Niestety, zmarł młody chłopak, uczeń jednej z bydgoskich szkół. Miał stwierdzony COVID - wyjaśnił.

Prezydent postanowił także odnieść się do komentarzy osób, które otwarcie negowały istnienie pandemii. Jego słowa idealnie podsumowały takie jednostki. Polityk nie był się użyć mocnego określenia.

- Jak widać, ciągle żyjemy w świecie egoistów, których jak samych nie dotknie, to nie uwierzą. Nie życzę nikomu i jeszcze raz proszę, żeby uwzględnić, że nie każdy przeżywa to bezproblemowo i mógł jeszcze długo żyć, nawet mając inne choroby - wyjaśnił.

Informację o śmierci 20-latka potwierdziła także placówka, do której uczęszczał. Z informacji, do których dotarła Gazeta Wyborcza, wynika, że chłopak był ostatni raz na zajęciach 2 października. Podczas ich trwania źle się poczuł i zabrała go karetka. Okazało się, że miał ostrą niewydolność oddechową.

Dzisiaj grzeje: 1.Ks. Isakowicz-Zaleski przekazał Polakom ważny apel. Chodzi o 1 listopada
2.Stało się, jeden z największych polskich banków podnosi opłaty. Klienci będą wściekli
3.Kiedy Polacy mogą się spodziewać szczepionki na koronawirusa? Jest odpowiedź wiceministra

Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneNowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneCzytaj dalej

Niestety sytuacja nie jest odosobniona, coraz częściej ofiarami koronawirusa stają się nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele. Niedawno informowaliśmy także o proteście uczniowskim. Młode osoby także dostrzegają ogrom zagrożenia epidemicznego i boją się o siebie i swoich bliskich, których mogłyby zarazić.

W Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleW Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest jeden szczegół w obowiązku noszenia maseczek. Wielu Polaków nie wie, kary są wysokie, trzeba uważać podczas zwiedzania i spacerów
  2. Niewiarygodne skutki erupcji Wezuwiusza w Pompejach. Naukowcy są zaskoczeni, doskonałe znalezisko
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Cudowny napar, który zrobisz w domu, zniweluje ból i obrzęki nóg. Wystarczy miesięczna kuracja i zapomnisz o problemie

Następny artykuł