Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana aktorka, miała tylko 38 lat

nie żyje aktorka
unsplash.com/Tim Umphreys
Autor Natalia Niewczas14.01.2021

Nie żyje Jessica Campbell, amerykańska aktorka doskonale znana fanom filmu “Wybory” z 1999 roku. Kobieta zmarła pod koniec grudnia ubiegłego roku, rodzina zmarłej postanowiła podać tę informację do wiadomości publicznej dopiero teraz. Jessica Campbell odeszła we wtorek 29 grudnia.

Media przekazują przykrą wiadomość, nie żyje amerykańska aktorka Jessica Campbell. Za rolę Tammy w filmie “Wybory” otrzymała nominację do nagrody Independent Spirit Award w kategorii “najlepszy debiut”. Kobieta mieszkała w Portland, gdzie zawodowo zajmowała się dziedziną medycyny naturalnej.

Tragiczne wieści, nie żyje Jessica Campbell. Oficjalna przyczyna śmierci pozostaje nieznana

Nie żyje Jessica Campbell. 29 grudnia kobieta pracowała jak zawsze, oczekując na odwiedziny bliskich.

Jak podaje portal film.wp.pl, gdy matka i ciotka przyszły do jej domu, kobieta wyszła na chwilę do łazienki. Jessica Campbell długo nie wracała do gości, co zaniepokoiło jej krewnych.

Ciotka aktorki postanowiła sprawdzić, co się dzieje. Znalazła Jessicę leżącą na podłodze, natychmiast podjęła reanimację.

Zacznie się już dziś. IMGW wydało ostrzeżenia drugiego stopnia dla kilku województwZacznie się już dziś. IMGW wydało ostrzeżenia drugiego stopnia dla kilku województwCzytaj dalej

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Mimo udzielenia pomocy medycznej, kobiety nie udało się uratować, Jessica Campbell nie żyje.

Według relacji rodziny zmarłej Jessica Campbell w ostatnim czasie skarżyła się na potencjalnie wskazujące infekcję górnych dróg oddechowych objawy. Jednocześnie wyrażają wątpliwość, by aktorka mogła zarazić się nowym wirusem SARS-CoV-2.

Bezpośrednią przyczynę zgonu aktorki prawdopodobnie ustali dopiero sekcja zwłok. Niektóre media podają jednak, że potencjalną przyczyną śmierci mogły być w tym przypadku powikłania po grypie - nie są to oficjalnie potwierdzone informacje.

38-letnią zmarłą aktorkę pożegnała między innymi Reese Witherspoon, panie współpracowały na planie filmu “Wybory”. Aktorka zamieściła wpis na Twitterze.

Nie żyje Jessica Campbell, aktorka zmarła w wieku 38-lat. Aktorka ostatni raz pojawiła się na ekranie w 2002 roku, by później poświęcić się branży medycyny naturalnej.

Artykuły polecane przez redakcję Pacjenci.pl:

Następny artykuł