Nie żyje Mikołaj Klimek
unsplash.com/David Tomaseti
Autor Barbara Bujar - 15 Lipca 2020

Media obiegła fatalna wiadomość. Nie żyje Mikołaj Klimek, aktor znany z "M jak Miłość, "Na Wspólnej" i "13 Posterunku"

Nie żyje Mikołaj Klimek, polski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy. Widzowie mogli go oglądać w takich serialach jak „Na Wspólnej”, „M jak Miłość” i „13 posterunek”. Mężczyzna zmarł 12 lipca w wieku 48 lat. O wstrząsającym zdarzeniu poinformował jego przyjaciel, który opublikował na Facebooku wzruszający wpis.

Mikołaj Klimek był wszechstronnym aktorem, który występował w wielu znanych filmach i serialach. Na jego koncie znalazły się między innymi takie produkcje jak „M jak miłość”, „Pensjonat pod Różą”, „Na Wspólnej”, „13 posterunek” czy „Miodowe lata”.

W ostatnim czasie zagrał także w filmie biograficznym Zenona Martyniuka, zatytułowanym „Zenek”. Dużo czasu i uwagi mężczyzna poświęcał także dubbingowi. To dzięki niemu jego głos poznała cała Polska. 12 lipca fani pogrążyli się w żałobie. Okazało się, że aktor nie żyje.

Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzegaRząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzegaCzytaj dalej

Nie żyje Mikołaj Klimek. O śmierci aktora poinformował jego przyjaciel

Śmierć Mikołaja Klimka nastąpiła nagle i pogrążyła w żałobie jego rodzinę, bliskich oraz wielu fanów. Jak informuje portal o2.pl, 12 lipca aktor zasłabł podczas jazdy rowerem. Skutki tego były nieodwracalne. Według informacji, w jego organizmie doszło wtedy do zawału serca lub udaru mózgu. Dokładna przyczyna nie została jednak podana. W chwili śmierci Klimek miał zaledwie 48 lat. Wspomniał o tym jego przyjaciel, który o przykrym zdarzeniu poinformował za pośrednictwem Facebooka.

- Dzisiaj, w wieku 48 lat, zmarła osoba wyjątkowo bliska mojemu sercu - Mikołaj Klimek. Jedni kojarzą go z roli narratora w Pokemonach, inni z bycia narratorem w Grach małżeńskich (…) Miał też mały, ale bardzo przyjemny epizod choćby "13 posterunku"... I to niejedyne role, z których możecie go znać – napisał Dariusz Kosmowski

Dzisiaj grzeje: 1. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

2. Ważne informacje dla kobiet w ciąży. NFZ wystosował kluczowy komunikat

Mężczyzna wyznał, że ostatni raz widział Mikołaja Klimka w zeszłym roku. Wzruszająco wspomniał aktora i nie krył przy tym żalu. Kosmowski miał szczerą nadzieję, że jeszcze nie raz uda się im spotkać.

- Miałem nadzieję na jeszcze wiele spotkań, bo to przemiły człowiek, bardzo dobrze się z nim rozmawiało, a każde nagrania były samą przyjemnością. I na wiele odcinków Pokemonów, w którym na początku i na końcu odcinka będzie do mnie mówił. Śpij spokojnie, Mikołaju. Będę tęsknić – czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wakacje w 2020 roku mogą zostać przerwane
  2. TVP Info zatrudniło nową "gwiazdę", jej przeszłość wzbudza emocje. Będzie kolejny skandal?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitala

Następny artykuł