8-latka nie żyje
pixabay.com/Alexas_Fotos
Autor Natalia Niewczas - 15 Października 2020

Rodzice dali jej przerażającą karę. Nie żyje 8-letnia dziewczynka

8-latka nie żyje - wieść o ogromnej tragedii szybko obiegła Internet. Powiedzieć, że dziewczynka została surowo ukarana przez rodziców, to stanowczo za mało. Opiekunowie dziecka, jak wynika z doniesień mediów, wykazali się bowiem szczególnym okrucieństwem. Zmusili dziecko do ogromnego wysiłku, którego nie byłby w stanie przetrwać niejeden dorosły organizm.

Mała Jaylin nie żyje, swą nieludzką karą opiekunowie niemal wydali na nią wyrok. Dziewczynka, choć miała zaledwie 8 lat, doświadczyła na ziemi prawdziwego piekła. Kary, jakie otrzymywała, nietrudno uznać za nieludzkie. Rodzice kazali jej skakać na trampolinie, gdy temperatura na zewnątrz sięgała 40 stopni Celsjusza.

Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia wbija w fotel. Wkrótce Polska będzie jak nowe Włochy?Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia wbija w fotel. Wkrótce Polska będzie jak nowe Włochy?Czytaj dalej

Organizm dziewczynki nie wytrzymał, 8-letnia Jaylin nie żyje

8-latka nie żyje - tragiczne sceny rozgrywały się pod koniec lata w Stanach Zjednoczonych w stanie Teksas. To właśnie tam przebywała wówczas Jaylin. Dziewczynka pozostawała pod opieką 44-letniego Daniela i 34-letniej Ashley, którzy nie byli jej biologicznymi rodzicami, a opiekunami zastępczymi. W wymierzaniu kar potrafili wykazać się szczególnym okrucieństwem.

Jak podaje portal o2.pl, to właśnie jedna z okrutnych, nałożonych przez rodziców zastępczych kar przyczyniła się do śmierci dziewczynki. Daniel i Ashley zmuszali ją bowiem do skakania na trampolinie w niezwykle upalny dzień i to bez odpoczynku. Temperatura sięgała wówczas niemal 40 stopni Celsjusza. Organizm dziecka nie wytrzymał, Jaylin nie żyje. Policja w Odessie wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

- Dochodzenie wykazało, że 8-latka została ukarana i nie wolno jej było jeść śniadania, musiała także skakać na trampolinie bez zatrzymywania się przez dłuższy czas. Dalsze śledztwo wykazało, że ośmioletnie dziecko nie mogło pić też wody, ponieważ nie skakało - informuje policja.

Dzisiaj grzeje: 1.Lekarze biją na alarm. Podobne objawy zdradzają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
2.Eid Mar - prawdopodobnie najdroższa moneta na świecie. Jej historia jest niesamowita
3.Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymne

Pacjenci mają dość, ujawnili bulwersującą praktykę lekarzy. Chodzi o teleporadyPacjenci mają dość, ujawnili bulwersującą praktykę lekarzy. Chodzi o teleporadyCzytaj dalej


Z ustaleń policji wynika, że temperatura samej trampoliny, na której skakała dziewczynka, mogła sięgać nawet 43 stopni Celsjusza. Zlecono również przeprowadzenie sekcji zwłok, za bezpośrednią przyczynę zgonu uznano odwodnienie.

Dziewczynka nie żyje i nic już tego nie zmieni, jej zastępczy rodzice staną jednak przed sądem. Obecnie para przebywa w areszcie i czeka na proces; Daniel i Ashley odpowiedzą za zabójstwo dziecka.

Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Eksperyment amerykańskich naukowców nie pozostawia złudzeńGdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Eksperyment amerykańskich naukowców nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj obowiązuje stan klęski żywiołowej. Klamka zapadła, wiadomości zza granicy porażają
  2. Godziny dla seniorów jednak do zmiany. Jest nowe rozporządzenie rządu
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Od dzisiaj po 2080 złotych "na rękę". O pieniądze może starać się duża grupa Polaków

Następny artykuł