Nie żyje 32-letnia Polka. Zmarła w chwili śmierci opalała się na balkonie
unsplash.com/David Monje
Autor - 16 Czerwca 2020

Wstrząsające wiadomości obiegły media. Nie żyje 32-latka

Nie żyje 32-letnia Polka. Kobieta zmarła podczas opalania na balkonie. Do zdarzenia doszło we Włoszech, w południowo-wschodniej części kraju. Jak dotąd przyczyna śmierci nie została potwierdzona.

Nie żyje 32-letnia Polka. Do zdarzenia doszło w południowo-wschodnich Włoszech. Gdy kobieta opalała się na balkonie, nic nie zapowiadało zbliżającej się tragedii. Kiedy po kilku godzinach do mieszkania wróciła jej współlokatorka, okazało się, że 32-latka jest nieprzytomna. Na miejscu zjawili się karabinierzy oraz pogotowie ratunkowe.

Zmarła mieszkała w Nardo na Półwyspie Salentyńskim z drugą Polką. 15 kilometrów dalej w Porto Cesareo zamieszkiwała matka 32-latki, gdzie nieżyjąca kobieta była zameldowana.

Goście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacjiGoście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacjiCzytaj dalej

Nie żyje 32-letnia Polka. Zmarła w chwili śmierci opalała się na balkonie

Do tragedii doszło w minioną niedzielę na Półwyspie Salentyńskim. 32-letnia Polka prawdopodobnie nad ranem wyszła na balkon, by się opalać. Gdy współlokatorka kobiety wróciła po południu do mieszkania, zauważyła, że jej koleżanka nie daje oznak życia.

Jako pierwsi na miejsce dotarli karabinierzy z pobliskiej komendy, a następnie ratownicy medyczni. Niestety przybyli na miejsce specjaliści nie byli w stanie pomóc 32-latce. Gdy ratownicy medyczni zjawili się w mieszkaniu okazało się, że młoda kobieta już nie żyje. Jej zgon potwierdził lekarz.

Jak podaje portal o2.pl, karabinierzy dokonali oględzin miejsca zamieszkania dwóch Polek. Nie stwierdzili jednak żadnych śladów włamania. Nic nie wskazywało również, by do śmierci Polki mogły przyczynić się osoby trzecie.

– Nie stwierdzono śladów włamania. Nic nie wskazywało na to, by ktoś przyczynił się do śmierci kobiety – cytuje śledczych portal "LeccePrima".

Pierwsze oględziny ciała 32-latki pozwoliły ratownikom wysnuć wniosek, że prawdopodobną przyczyną śmierci mógł być krwotok wewnętrzny lub zawał serca. Mimo ustaleń karabinierów prokurator Alessandro Prontera nakazał, aby została przeprowadzona sekcja zwłok Polki. Ciało zmarłej kobiety znajduje się obecnie w szpitalu. Sekcja zwłok 32-latki będzie miała miejsce w placówce medycznej Vito Fazzi w Lecce.

Dzisiaj grzeje: 1. Trzy ogniska koronawirusa w jednym województwie. Sytuacja jest poważna

2. Ważny komunikat PKO BP. Bank będzie zwracać klientom pieniądze, niektórzy muszą złożyć tylko wniosek

Dzięki opalaniu się nasz organizm produkuje potrzebną witaminę D. Pamiętajmy jednak, by przed wygrzewaniem na słońcu stosować kremy z filtrem i nie zapominajmy, że opalanie jest zdrowe tylko wtedy, gdy robimy to z umiarem. Nadmierne opalanie grozi bowiem poparzeniem skóry i nadwrażliwością na słońce, a w dalszej perspektywie - szybszym starzeniem się skóry i rakiem

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażający reportaż TVP. Na jaw wychodzą nowe fakty. Ogromna tragedia na Mazowszu. Co tam się wydarzyło?
  2. Jarosław Jakimowicz w TVP przeszedł samego siebie. Kamery uchwyciły, co znalazło się w tle, niewiarygodne
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Wujek Adama Małysza nagle przekazał informacje o zdrowiu mistrza. Ważne słowa członka rodziny byłego skoczka

Następny artykuł