nie żyje J.J. Lionel
fot. https://pixabay.com/ _Alicja_
Autor Natalia Niewczas - 16 Lipca 2020

Przy jego hitach bawiło się wiele pokoleń. Nie żyje legendarny piosenkarz

Nie żyje belgijski artysta. Wykonywał popularne utwory, które podrywają do żywiołowego tańca małych i dużych. Zyskał popularność zwłaszcza dzięki jednej, charakterystycznej piosence, wciąż chętnie puszczanej na hucznych weselach i innych okazjach do świętowania. Idzie z nią w parze zabawny układ taneczny. Znają go dzieci i dorośli.

Nie żyje J.J. Lionel. Najpopularniejszy singiel wykonawcy - słynne "Kaczuszki, osiągał rekordowe ilości sprzedanych egzemplarzy. Produkcja zapisze się zwłaszcza w historii Francji, gdzie stała się jednym z najlepiej sprzedawanych singli w historii.

Pilna decyzja GIS. Produkty, którymi zajadają się tysiące Polaków wycofane ze sklepów, są niebezpiecznePilna decyzja GIS. Produkty, którymi zajadają się tysiące Polaków wycofane ze sklepów, są niebezpieczneCzytaj dalej


Nie żyje wykonawca weselnego hitu


J.J. Lionel nie żyje - przykra wiadomość szybko obiegła świat. O śmierci J.J. Lionela media poinformowały 15 lipca. Piosenkarz zmarł dzień wcześniej. Śpiewał piosenkę, którą zna cały świat. Utwór “Kaczuszki” rozsławił wykonawcę.


J.J. Lionel to pseudonim artysty. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Jean-Jacques Blarion. Piosenkarz urodził się w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Szczyt jego aktywności zawodowej przypadł na lata osiemdziesiąte.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. 445 zł do ręki, rusza rządowy program. Skorzysta nawet 131,5 tys. Polaków


“Kaczuszki” to wielki weselny hit. Swego czasu był popularny w wielu zakątkach świata. Tańczono do niego w Europie, Azji, a nawet w Ameryce Północnej. Oryginalny tytuł dobrze znanych w Polsce “Kaczuszek” to “La danse des canards”. Twórcą słów do utworu był Eric Genty, autor belgijskiego pochodzenia. Polskie wesela bawiły się przy “Kaczuszkach” do upadłego, a to z pewnością nie koniec imprezowej kariery utworu.


Jak podaje portal wiadomości.radiozet.pl, J.J. Lionel zmarł 14 lipca w Comines-Warneton. Dożył wieku 72 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GIS kazał wstrzymać sprzedaż produktów marki Bonduelle. Opakowania fasolki mogą być uszkodzone
  2. Oburzające sceny w Pytanie na Śniadanie TVP. Poleciały talerze, widzowie są źli na prowadzącego;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Unieważnili uchwałę "anty-LGBT". Miażdżący wyrok sądu. Po raz pierwszy w Polsce

Następny artykuł