Z ostatniej chwili: Nie żyje Andrzej Strzelecki, aktor przegrał walkę z rakiem

Nie żyje: Andrzej Strzelecki
pixabay
Autor Damian Witoń17.07.2020

Nie żyje Andrzej Strzelecki. Słynny aktor długo walczył z rakiem. Na jego leczenie udało się zebrać pokaźną kwotę pieniędzy. Niestety wszystko na nic. O śmierci 68-latka poinformowała jego córka.

Nie żyje Andrzej Strzelecki. Aktor odszedł w wieku 68-lat. Od dłuższego czasu zmagał się z nieperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli. O jego śmierci poinformowała córka.

Nadchodzą wielkie kontrole ZUS. Niektórzy Polacy będą musieli oddać pieniądze z zasiłkówNadchodzą wielkie kontrole ZUS. Niektórzy Polacy będą musieli oddać pieniądze z zasiłkówCzytaj dalej

Andrzej Strzelecki odszedł w wieku 68-lat. Przegrał walkę z chorobą nowotworową

Andrzej Strzelecki był w Polsce słynnym i szanowanym aktorem. Jego kunszt mogliśmy podziwiać zarówno w telewizji, jak i teatrze. Nie wszyscy wiedzą jednak, że 68-latek był również reżyserem, profesorem sztuk teatralnych oraz rektorem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Choroba Andrzeja Strzeleckiego była ogromnym ciosem dla jego rodziny oraz wszystkich fanów. Jak podaje portal polsatnews.pl, jedyną nadzieją na wyleczenie nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli był lek ze Stanów Zjednoczonych warty 1,5 miliona złotych. Zorganizowano zbiórkę pieniędzy, w której wzięło udział mnóstwo osób pragnących wyzdrowienia aktora. Niestety wszystko poszło na marne. Andrzej Strzelecki zmarł przed rozpoczęciem kuracji, o czym poinformowała jego córka.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn Jerzego Stuhra wyjawił, co dzieje się z jego ojcem. W jakim stanie jest legendarny aktor?

2.Mateusz Morawiecki nagle podjął zadziwiającą decyzję. Chodzi o wszystkich Polaków, gigantyczne zmiany

Andrzej Strzelecki wsławił się między innymi poprzez grę w popularnym serialu telewizyjnym "Klan". Wiele osób pamięta go równiez z teleturnieju "Piramida", który miał okazję prowadzić. Kunszt aktora mogliśmy podziwiać także w dziełach, takich jak "Przepraszam, czy tu biją?", "Ostatni bieg", "W pustyni i w puszczy", czy "Przeprowadzki".

Wraz z redakcją portalu Pacjenci.pl chcielibyśmy złożyć wyrazy współczucia bliskim Andrzeja oraz fanom, którym z pewnością będzie go bardzo brakowało. Niech spoczywa w pokoju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pojedziesz do lasu na grzyby, możesz wrócić z grzywną 500 zł. Na grzybiarzy czekają niemałe kary
  2. Allegro z ogromnym udogodnieniem. Klienci są zachwyceni
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Śnieg i mróz uderzą w Polskę. Wiemy kiedy, zostało bardzo mało czasu

Następny artykuł