wypadek na hulajnodze
fot. https://pixabay.com/ Yevhen1971
Autor Natalia Niewczas - 17 Lipca 2020

Śmiertelny wypadek na hulajnodze. Nie żyje 23-latka

Nie żyje 23-letnia kobieta, która zmarła w wypadku. Wraz ze starszym o kilka lat kolegą jechała na elektrycznej hulajnodze. Lekarze przez ponad tydzień walczyli o jej życie w szpitalu.

Nie żyje 23-latka, która doznała śmiertelnych obrażeń w wyniku wypadku. Do zajścia doszło pod koniec czerwca na ulicy Mokotowskiej w Warszawie. 23-letnia kobieta i jej znajomy przemieszczali się za pomocą jednośladu we dwójkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Krystyna Janda dostała wiadomość ze szpitala od Jerzego Stuhra. Znamy jej treśćKrystyna Janda dostała wiadomość ze szpitala od Jerzego Stuhra. Znamy jej treśćCzytaj dalej

Nie żyje młoda kobieta

Nie żyje 23-letnia kobieta - przejażdżka na elektrycznej hulajnodze zakończyła się śmiercią. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w ostatni dzień czerwca w nocy na ulicy Mokotowskiej. Znajomi jechali na jednośladzie razem. Pojazd nagle się przewrócił, a 23-latka upadła. W wyniku tego incydentu doznała ciężkich obrażeń. Zmarła w szpitalu po dziesięciu dniach walki o życie. Jej kolega wyszedł z wypadku bez szwanku.

Hulajnogi elektryczne stały się ostatnio popularnym środkiem transportu. Można natknąć się na nie praktycznie w każdym zakątku Warszawy, a mieszkańcy stolicy chętnie korzystają z możliwości przejażdżek. Elektryczną hulajnogę łatwo znaleźć praktycznie na każdym osiedlu. Z pomocą smartfona jej wypożyczenie zajmuje dosłownie chwilę. To, co z założenia ma być rozrywką i przyjemnością, doprowadziło do śmiertelnego wypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. Poznaliśmy plany rządu, szykują się zmiany. Chodzi o obostrzenia

Zarówno 23-latka, jak i jej 26-letni towarzysz w trakcie wypadku byli pod wpływem alkoholu. Kolega młodej kobiety szybko został aresztowany i usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, w konsekwencji czego spędził trzy miesiące w areszcie.

Jak podaje portal fakt.pl, zmarła kobieta w chwili wypadku pozostawała nie tylko pod wpływem alkoholu, ale także narkotyków. Żadna z miejskich kamer nie zarejestrowała samego zajścia, udało się uchwycić jedynie poprzedzające je momenty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za sklepem leżało ciało mężczyzny. Porażające odkrycie na Mazowszu
  2. Czy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedział;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitala

Następny artykuł