nie żyje Marcin Felek
fot. https://unsplash.com/ Prithivi Rajan
Autor Natalia Niewczas - 17 Sierpnia 2020

Fani pogrążyli się w głębokiej żałobie. Nie żyje gwiazdor Disco-polo

Nie żyje prawdziwa gwiazda muzyki Disco-polo. Jeszcze do niedawna mężczyzna dostarczał polskim imprezowiczom rozrywki, śpiewając do chwytliwych, dyskotekowych melodii. Choć jego piosenki wciąż mogą porywać do tańca tłumy, wokalista już nigdy nie wystąpi z zespołem NoLime.

Nie żyje frontman zespołu NoLime, którego rozrywkowe utwory wybrzmiewają podczas niejednego udanego spotkania towarzyskiego. Marcin Felek skoczył do wody, by uratować dwie osoby. Niestety już się z niej nie wynurzył.

Cały szpital zamknięty. Zakażenie wśród personeluCały szpital zamknięty. Zakażenie wśród personeluCzytaj dalej

Nie żyje wokalista NoLime

Nie żyje Marcin Felek - przykra wiadomość dotarła do fanów zespołu NoLime w sierpniu 2020 roku. Śmierć wokalisty była wyjątkowo tragiczna. Mężczyzna zginął, próbując ocalić innych.

Jak podaje portal onet.pl, do śmiercionośnego w skutkach zdarzenia doszło w miejscowości Rudnik Pierwszy. Właśnie tam Marcin Felek brał udział w wieczorze kawalerskim. Dwóch innych uczestników spotkania wsiadło do łódki - chwilę później oboje wylądowali w wodzie. Wokalista NoLime rzucił się im na ratunek, przebił taflę wody, skacząc z pomostu. Nie wypłynął na powierzchnię.

Dopiero po pół godziny nurkowie wyłowili ciało martwego mężczyzny ze stawu. Marcin Felek zostawił żonę i dwójkę dzieci. Wraz z działającą od 2013 roku grupą NoLime wykonywał takie przeboje jak “Kolejny dzień” czy “Jeszcze raz”. W chwili śmierci miał 35 lat.

Na wieść o tragedii zareagowali członkowie zespołu NoLime. Pożegnali wokalistę, zamieszczając wzruszający wpis w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej objawy były książkowe. Lekarze nie mogli postawić diagnozy przez ponad dekadę
2. Podatek, który omija wielu przez dziurę w prawie. Rząd bierze się za łatanie i kończy z cwaniactwem Polaków

- Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim jakim byłeś. Żegnaj przyjacielu - czytamy na oficjalnym profilu grupy.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa stale apeluje o szczególną ostrożność podczas kąpieli. Odradza się pływania w tych zbiornikach, które nie są nadzorowane przez ratowników, oraz wchodzenia do wody po spożyciu alkoholu. W związku z rosnącymi statystykami utonięć (Polska przoduje wśród krajów UE względem największej liczby pochłoniętej przez żywioł ofiar) RDC zaleca stosowanie się do panujących w kąpieliskach zasad bezpieczeństwa i, przede wszystkim, zachowanie zdrowego rozsądku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  2. Michał Olszański ujawnia zatrważającą prawdę o swoich zwolnieniach z TVP i Trójki. "Zakazali mi emisji wywiadu z drag queen"
  3. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem dla Polski
  4. Koronawirus na weselu. Aż 600 osób objętych kwarantanną, jest mocny komentarz Inspektora Sanitarnego
  5. Każdego roku zabija miliony osób na całym świecie. Objawy choroby wieńcowej powinien znać każdy
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł