Nie żyje: polski aktor
pixabay
Autor Damian Witoń - 17 Października 2020

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor, niedługo miał zagrać w nowym filmie

Bardzo smutne informacje obiegły media. Nie żyje wybitny, polski aktor. Grał w wielu znanych filmach. Niektórzy widzowie zapamiętają go również ze świetnych ról w teatrze.

Bardzo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje znany polski aktor. Bliscy oraz fani pogrążyli się w żałobie. Artysta odszedł dziś z samego rana w swoim domu w Sopocie. O jego śmierci poinformował rzecznik prasowy Teatru Wybrzeże.

Przedmiot, na którym wirus może utrzymywać się nawet miesiąc. Każdy z nas go maPrzedmiot, na którym wirus może utrzymywać się nawet miesiąc. Każdy z nas go maCzytaj dalej

Nie żyje Ryszard Ronczewski. Odszedł w wieku 90 lat

Ryszard Ronczewski zmarł dziś nad ranem w Sopocie. Miał 90 lat. Większość widzów kojarzy go z takich telewizyjnych hitów, jak chociażby film “Faraon”, czy legendarni “Krzyżacy”. O śmierci artysty poinformował Grzegorz Kwiatkowski, który pełni funkcję rzecznika prasowego Teatru Wybrzeże.

Jak podaje portal tvp.info, wybitny aktor w ostatnich dniach zaraził się koronawirusem. Nie wiadomo jednak, czy to właśnie on był bezpośrednią przyczyną śmierci.

Ryszard Ronczewski zyskał sławę głównie dzięki występom w filmach. Oprócz wspomnianych wyżej hitów, aktor wystąpił jeszcze między innymi w “Szatanie z siódmej klasy” oraz “O dwóch takich, co ukradli księżyc”. W swoim niezwykle imponującym dorobku artystycznym brał udział w ponad 130 produkcjach. Niemal do ostatnich chwil swojego życia zajmował się aktorstwem. Kilka tygodni temu pracował przy zdjęciach do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego.

O wybitności aktora świadczą liczne wyróżnienia, którymi go nagrodzono. Przykładem może być, chociażby nagroda Wojewody Gdańskiego za rolę Kataryniarza w “Woyznecku”, którą zagrał w Teatrze Wybrzeże.

Kościół oficjalnie potwierdził. Arcybiskup Stanisław Gądecki został zarażonyKościół oficjalnie potwierdził. Arcybiskup Stanisław Gądecki został zarażonyCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje: 1.Rodzina nie wierzyła, że zmarł na COVID-19. Włamała się do kostnicy i wykradła ciało bliskiego
2.Na orbicie Ziemi o mało nie doszło do kosmicznej katastrofy. Naukowcy alarmują
3.Pojawia się przy udarze mózgu. Jeśli ją zauważymy, liczy się każda minuta, trzeba działać szybko

Zdecydowaną większość swojego życia Ronczewski spędził w Trójmieście. Już w wieku 15 lat przeniósł się do Sopotu z Wilna, w którym przyszedł na świat w 1930 roku.

Śmierć Ryszarda Ronczewskiego jest ogromną stratą dla jego rodziny oraz bardzo licznej grupy fanów. Wraz z redakcją portalu pacjenci.pl, chcieliśmy złożyć wyrazy współczucia bliskim artysty. Z pewnością będzie nam go bardzo brakowało. Niech spoczywa w pokoju.

Nowy objaw koronawirusa. Choć pojawia się rzadko, może prowadzić do trwałych powikłańNowy objaw koronawirusa. Choć pojawia się rzadko, może prowadzić do trwałych powikłańCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne ostrzeżenie sanepidu. W popularnej sieci sklepów zakażone produkty. Życie Polaków i turystów zagrożone
  2. Godziny otwarcia wszędzie będą dłuższe? Nowe restrykcje zmuszają do podejmowania konkretnych kroków
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Oszałamiający występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy zauroczeni wcieleniem faworyta programu

Następny artykuł