Nie żyje chłopiec, którego rodzice zmusili do wypicia dużej ilości wody
unsplash.com/ Katrina Knapp
Autor - 18 Czerwca 2020

Bestie nie rodzice. Nie żyje chłopczyk, którego na siłę zmuszano do picia wody

Nie żyje chłopiec, którego rodzice zmuszali do picia dużej ilości wody. Małżeństwo z USA usłyszało zarzut morderstwa pierwszego stopnia oraz znęcania się nad 11-latkiem i pięciorgiem innych dzieci.

Nie zyje 11-letni Zachary Sabin. Chłopiec zmarł po tym, jak jego opiekunowie zmusili go do wypicia dużej ilości wody. Amerykańskie media donoszą, że chłopiec był zmuszony wykonać polecenie w ciągu zaledwie kilku godzin bez możliwości jedzenia.

Para z Kolorado w USA została oskarżona o zabicie syna. W oświadczeniu wydanym po aresztowaniu opiekunów chłopca zapisano, że ojciec i macocha 11-latka odpowiedzą za szereg innych zarzutów, w tym za znęcanie się nad dziećmi.

Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące PolakówMinisterstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące PolakówCzytaj dalej

Nie żyje chłopiec, którego rodzice zmusili do wypicia dużej ilości wody

41-letni Ryan Sabin i 42-letnia Tara Sabin przebywają w więzieniu hrabstwa El Paso. Ojciec i macocha 11-latka zmusili go do wypicia dużej ilości wody, ponieważ jego mocz miał ciemny kolor. Chłopiec zaczął wymiotować, bolały go nogi i czuł się wyczerpany. Ojciec mówił, że dziecko wymiotuje dlatego, że nie pije wystarczająco szybko.

Jak podaje portal o2.pl, Ryan i Tara Sabin zmuszali chłopca do wypicia dużej ilości wody. Zachary miał ich zdaniem zbyt ciemny mocz i ich zdaniem należało jakoś temu zaradzić. Para uznała, że konieczne jest wypicie bardzo dużej ilości wody.

Po jakimś czasie 11-latek zaczął wymiotować, bolały go nogi i czuł się wyczerpany. Według ojca dziecka czuło ono mdłości, gdyż niewystarczająco szybko piło. Wobec tego zmuszano chłopca do jeszcze szybszego picia. W końcu organizm dziecka nie wytrzymał i doszło do tragedii.

Następnego dnia policjanci zostali wezwani do domu chłopca. Do funkcjonariuszy zadzwonił ojciec chłopca, który znalazł go w łóżku z pianą i z krwią w ustach. Na miejscu zjawiło się pogotowie, jednak mimo wysiłku ratowników, 11-latka nie udało się uratować.

Dzisiaj grzeje: 1. Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

2. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie

41-letni Ryan Sabin i 42-letnia Tara Sabin trafili do więzienia w hrabstwie El Paso. Zgodnie z doniesieniami mediów macocha chłopca po aresztowaniu powiedziała funkcjonariuszom, że dziecko z powodu odziedziczonych problemów urologicznych nosiło w nocy pieluchę.

Podczas autopsji na ciele dziecka odkryto wiele siniaków. Ojciec i macocha 11-latka zostali oskarżeni o morderstwo pierwszego stopnia oraz znęcanie się nad chłopcem i pięciorgiem innych dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna powódź w Warszawie. Auta dosłownie utonęły na ulicy. Sytuacja jest dramatyczna
  2. Jarosław Kaczyński nie spędza urodzin sam. W drodze na Wawel towarzyszyła mu wyjątkowa przyjaciółka
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)

Następny artykuł