Profesor Lew-Starowicz w żałobie. Przeżywa ogromną stratę

nie żyje Danuta Lew-Starowicz
pixabay.com/MartisFuksu
Autor Natalia Niewczas20.11.2020

Nie żyje Danuta Lew-Starowicz. Wieść o śmierci małżonki polskiego seksuologa pojawiła się między innymi w “Gazecie Wyborczej”. Opublikowano nekrolog oraz kondolencje.

Nie żyje małżonka polskiego profesora. Informację o śmierci pani Danuty Lew-Starowicz przekazało również Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Danuta Lew-Starowicz z zawodu była lekarzem, pracowała jako chirurg dziecięcy.

11-latek zabił się skacząc z balkonu. Powód sprawia, że łzy same spływają do oczu, czemu nikt mu nie pomógł?11-latek zabił się skacząc z balkonu. Powód sprawia, że łzy same spływają do oczu, czemu nikt mu nie pomógł?Czytaj dalej

Nie żyje Danuta Lew-Starowicz

Nie żyje małżonka polskiego profesora. W krótkiej informacji opublikowanej na łamach portalu fakt.pl profesor Zbigniew Lew-Starowicz przyznaje, że nie jest w stanie mówić.

Kilka lat temu małżeństwo wzięło udział w programie “Taka miłość się nie zdarza”. Reżyser programu mówiła wówczas, że pani Danuta należała do osób, które twardo stąpają po ziemi.

- Na jej głowie spoczywa organizacja życia zawodowego męża. Prowadzą bardzo tradycyjny dom. Ona pozwala mu spełniać się nie tylko w pracy, ale również realizować pasje - przekazywała Dagmara Kossak.

Profesor Zbigniew Lew-Starowicz i jego przyszła małżonka spotkali się przeszło 40 lat temu. Jak sami zaznaczali, od tamtej chwili stali się praktycznie nierozłączni.

Ze związku pary na świat przyszedł ich syn Michał Lew-Starowicz. Mężczyzna poszedł w ślady ojca profesora.

Ponad 20 lat temu profesor Zbigniew Lew-Starowicz przyznał, że on i jego żona uwielbiali brać udział w rozmaitych karnawałowych rozrywkach. Oficjalny koniec karnawału nie oznaczał jednak dla małżeństwa końca tańców.

Dzisiaj grzeje: 1.Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
2.Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
3.Wszyscy zamarli po niespodziewanych słowach szefa WHO. Mówi o pandemii koronawirusa i szczepionce

Pojawiają się, gdy spożywamy zbyt wiele cukru. Objawy, których lekceważenie może skończyć się bardzo źlePojawiają się, gdy spożywamy zbyt wiele cukru. Objawy, których lekceważenie może skończyć się bardzo źleCzytaj dalej

- Ale gdy karnawał się kończy, nie płaczemy. Po prostu, gdy mamy ochotę zatańczyć, to tańczymy. Puszczamy ulubione nagrania i razem z żoną pląsamy po pokoju. Tak naprawdę, to dla mnie i dla mojej żony karnawał trwa cały rok - wspominał wówczas seksuolog.

Pani Danuta Lew-Starowicz zmarła w wieku 71 lat. Małżonkowie spędzili ze sobą 40 wspólnych lat.

Kontrole przychodni w całej Polsce. Urzędnicy udają pacjentów, grożą wysokimi karamiKontrole przychodni w całej Polsce. Urzędnicy udają pacjentów, grożą wysokimi karamiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Lockdown w Polsce możliwy? Pojawił się oficjalny projekt. Wyjście z domu tylko do pracy
  2. Ujawniono wstrząsające informacje o Marsie. Badacze nie mogą uwierzyć, wielki przełom
  3. Uwaga TVN: Dramatyczne nagranie ze szpitala w Poznaniu. Pacjent ujawnił drastyczne sceny
  4. 4-latek stracił oboje rodziców. Zabrała ich ta sama choroba
  5. Pielęgniarka wyznała porażającą prawdę. Jakie były ostatnie słowa zarażonych osób, które nie wierzyły w epidemię?
  6. Skrajnie zaniedbane zwierzęta w gospodarstwie pod Toruniem. "Są zdziczałe, żywią się odpadkami". Interwencja wolontariuszy
  7. Zamówiła ozdoby choinkowe przez internet. Kiedy zajrzała do paczki, wpadła w panikę, przerażający widok

Następny artykuł