Tragedia na Mazurach. Nie żyje 38-latek

38-letni mężczyzna zmarł w wypadku na Mazurach
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar20.07.2020

Nie żyje 38-letni kierowca ciągnika. Mężczyzna został ranny, gdy prowadzony przez niego pojazd spadł ze skarpy. Na miejscu zdarzenia od razu pojawiły się odpowiednie służby. Mimo długiej reanimacji poszkodowanego nie udało się uratować. Do dramatycznego wypadku doszło w piątek 17 lipca na Mazurach.

Jak podaje Super Express w miejscowości Stawki, która leży w gminie Węgorzewo na Mazurach, doszło do dramatycznego wypadku. 17 lipca mężczyzna, który jechał ciągnikiem i chciał wjechać na teren swojej posesji, nagle spadł ze skarpy. Na miejsce od razu wezwane zostały wszystkie służby, w tym zespół ratownictwa medycznego, który rozpoczął walkę o życie poszkodowanego. Po długotrwałej reanimacji okazało się, że 38-latek nie żyje.

Nie żyje 38-letni kierowca ciągnika. Pojazd mężczyzny nagle spadł ze skarpy

Wzruszające słowa umierającego 4-latka. Tuż przed śmiercią powiedział je do swojej mamyWzruszające słowa umierającego 4-latka. Tuż przed śmiercią powiedział je do swojej mamyCzytaj dalej

Do zdarzenia doszło w piątek 17 lipca około godziny 18:00. Z podanych informacji wynika, że 38-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego wracał ciągnikiem rolniczym do domu. W pewnym momencie skręcił w kierunku ścieżki rowerowej i zamierzał wjechać na teren swojej posesji. W trakcie manewru pojazd mężczyzny spadł ze skarpy i uderzył w drzewo, które rosło nieopodal.

Na miejsce zdarzenia od razu wezwane zostały wszystkie niezbędne służby ratunkowe. Policja rozpoczęła od wyjaśniania okoliczności wypadku, natomiast ekipa pogotowia ratunkowego zajęła się stanem zdrowia poszkodowanego. 38-latek wymagał przeprowadzenia reanimacji. Niestety, mimo błyskawicznej reakcji ratowników medycznych, nie udało się go uratować. Kierowca ciągnika zginął na miejscu.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września

2. PKO wprowadza odważne i zaskakujące rozwiązanie. Klienci mogą być bardzo zdziwieni

Na ten moment okoliczności zdarzenia nie są znane. Policja i prokuratura dokładają wszelkich starań, aby zabezpieczyć wszystkie dowody w sprawie. Podczas rozmowy z Super Expressem potwierdziła to asp. szt. Grażyna Magiera z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny miejsca wypadku, pojazdu oraz zabezpieczali ślady. Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie – powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające zachowanie kobiety w autobusie. Wszystko się nagrało [wideo]
  2. Widok nekrologu Andrzeja Strzeleckiego chwyta za serce. Właśnie został opublikowany;
  3. Tragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskich
  4. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września
  5. Choroby, które można pomylić z rakiem. Ich objawy są identyczne
  6. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice

Następny artykuł