Nie żyje Shad Gaspard. Zapaśnik poświęcił życie dla swojego syna
pixabay.com/_Alicja_
Autor - 21 Maja 2020

Ratownicy wiedzieli, jak wielka fala porywa sportowca. Odnaleziono jego ciało

Nie żyje Shad Gaspard. Zapaśnik zginął, próbując ratować swojego 10-letniego syna. Zwłoki sportowca zostały odnalezione na plaży Venice Beach w Los Angeles.

Nie żyje Shad Gaspard. Zapaśnik był uznawany za zaginionego od czasu, gdy na oczach ratowników zmiotła go wielka fala.


Zwłoki mężczyzny odnaleziono na plaży Venice Beach w Los Angeles. Na ciało sportowca natrafił przypadkowy przechodzień, który zdecydował się natychmiast powiadomić o znalezisku policję. Podczas identyfikacji zwłok okazało się, że zmarły to słynny zapaśnik.

Mimo wieku pokonała chorobę. Najstarszy ozdrowieniec w Polsce ma ponad 100 latMimo wieku pokonała chorobę. Najstarszy ozdrowieniec w Polsce ma ponad 100 latCzytaj dalej


Nie żyje Shad Gaspard. Zapaśnik poświęcił życie dla swojego syna


Na plaży Venice Beach w Los Angeles odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalili, że zmarłym jest poszukiwany od niedzieli Shad Gaspard. Zapaśnik był uznawany za zaginionego od czasu, gdy na oczach ratowników zmiotła go wielka fala.


Jak podaje "TMZ", ciało zostało zauważone nocą w środę 20 maja. Odnalazł je przypadkowy przechodzień na brzegu oceanu, na plaży Venice Beach. Mężczyzna zdecydował się natychmiast powiadomić o tym policję. Podczas konferencji prasowej poinformowano, że mężczyzna przypomina wyglądem zaginionego Shada Gasparda.


Ciało zapaśnika zostało zidentyfikowane przez koronera z Los Angeles. W chwili śmierci Amerykanin miał 39 lat. Był gwiazdą wrestlingu oraz aktorem. Do tragedii doszło dzień przed znalezieniem ciała Gasparda. Mężczyzna kąpał się wtedy ze swoim synem Aryehem i grupą innych ludzi. W pewnym momencie Gasparda i chłopca porwał silny prąd wsteczny. Nie mogąc wrócić na brzeg, obaj znaleźli się w niebezpieczeństwie.


Ratownikom, którzy zjawili się na miejscu, udało się wyciągnąć z wody większość kąpiących się osób, w tym 10-letniego Aryeha. Choć początkowo ruszyli oni na ratunek zapaśnikowi, ten odwiódł ich od tego pomysłu, nalegając, aby w pierwszej kolejności ratowali jego syna. Chłopca udało się wyciągnąć z wody, lecz w międzyczasie w 39-latka uderzyła potężna fala.


Długie poszukiwania, w których wykorzystano śmigłowce, nie przyniosły rezultatu. Zapaśnika próbowali odnaleźć także nurkowie. Dopiero w środę rano policja otrzymała wiadomość o ciele, które zostało wyrzucone na brzeg. Niestety okazało się, że było to ciało Gasparda.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze dawali mu zaledwie 2% szans na przeżycie. Niemowlak zaskoczył jednak wszystkich

2. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły


Jak podaje portal o2.pl, Shad Gaspard był żonaty z Silianą, modelką i zawodową trenerką. Para wspólnie wychowywała 10-letniego syna, ich jedyne dziecko.


Siliana Gaspard wyraziła wdzięczność wobec ratowników, którzy wykazali ogromne zaangażowanie, starając się odnaleźć jej męża.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pozbywanie się obierek po ziemniakach jest wielką stratą. Możesz je cudownie wykorzystać
  2. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Minister zdrowia ostrzega, że niewykluczone jest ponowne zamknięcie niektórych usług. Być może już w lipcu

Następny artykuł