nie żyje uczestnik programu
Fot. pixabay.com/ Arcaion
Autor Klaudia Gaicka - 21 Czerwca 2020

Nie żyje bohater popularnego programu telewizyjnego. Oglądały go miliony Polaków

Nie żyje uczestnik popularnego programu telewizyjnego. 40-latek wjechał do kanału, jego ręce spięte były kajdankami. Według ustaleń źródeł wysoce prawdopodobne, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Nie żyje Jarosław K. Był bohaterem popularnego programu ''Dżentelmeni i wieśniacy''. Miał 40 lat. Jak podaje portal Potek.pl, służby ratunkowe z Mrzeżynia (w woj. Zachodniopomorskim) otrzymały wczoraj zgłoszenie o wypadku drogowym.

Według ustaleń czarny samochód marki Volvo wylądował w kanale Regi (przy ul. Portowej). Ratownikom medycznym udało się odnaleźć mężczyznę, jednak jego reanimacja się nie udała.

Zwiększa ryzyko zachorowania na raka nawet o 80 procent. Czynnik, na który lepiej uważaćZwiększa ryzyko zachorowania na raka nawet o 80 procent. Czynnik, na który lepiej uważaćCzytaj dalej

Nie żyje boahter popularnego programu. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo

Portalowi „Super Express” udało się ustalić, że Jarosław był jedyną osobą w Volvo. Co więcej, miał nałożone kajdanki, a wjazd samochodem do rowu nie był przypadkowy. Portal uważa, że nie był to nieszczęśliwy wypadek, a samobójstwo.

Mężczyzna zadebiutował w telewizji w 2017 roku. Tak jak wszyscy uczestnicy programu ''Dżentelmeni i wieśniacy'' zamienił się miejscami z przeciwstawnie żyjącym człowiekiem. Jarosław K. wiódł proste i skromne życie, zawodowo zajmował się łowieniem ryb.

– Żyje skromnie, jego domek przypomina letniskową bazę wypadową, w kranach ma słoną wodę, ale za to do pracy pływa łódką. Nieprzywiązujący wagi do pieniędzy Jarek w Warszawie będzie mógł szybko, ale w ryzykowny sposób, zarobić sporą sumę. Osmagany słońcem i wiatrem wilk morski w salonie medycyny estetycznej odkryje przed nami swoje drugie, nieoczekiwane, oblicze – czytamy na stronie stacji TTV.

Cały zespół portalu pacjenci.pl składa najszczersze wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim zmarłego.

Jeżeli jesteś świadkiem niebezpiecznej sytuacji, w której wraz z myślami samobójczymi występuje zagrożenia życia, natychmiast powiadom odpowiednie służby. Możesz zadzwonić pod nr 112 lub udać się na najbliższy oddział pogotowia do lokalnego szpitala psychiatrycznego.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zatwierdził nowe świadczenie. Kogo obejmie 1400 plus?

2. 4,3 tys. zł co miesiąc. Pieniądze ze specjalnego świadczenia dostaje coraz więcej emerytów

Warto również wiedzieć, gdzie zwrócić się w momencie, kiedy sami potrzebujemy pomocy. Polecamy kontakt z Całodobowym Centrum Wsparcia pod nr 800 70 2222 ewentualnie przez stronę: https://liniawsparcia.pl/

Jeżeli problem dotyczy kogoś z twoich bliskich, również możesz skontaktować się z Centrum. Eksperci doradzą, w jaki sposób powinieneś działać, aby namówić bliską ci osobę do kontaktu z odpowiednim lekarzem lub psychoterapeutą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna powódź w Warszawie. Auta dosłownie utonęły na ulicy. Sytuacja jest dramatyczna
  2. Atak nożownika, nie żyją trzy osoby, dwie w stanie krytycznym. Tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Nie żyje ikona europejskiego sportu. Choroba zaatakowała znienacka i zabrała legendę

Następny artykuł