Nie żyje 17-letni sportowiec
fot twitter.com/UD Las Palmas
Autor Barbara Bujar - 22 Czerwca 2020

Nie żyje 17-latek. Rodzina młodego sportowca pogrążyła się w żałobie

Nie żyje uzdolniony hiszpański piłkarz. 17-latek, który na co dzień był zawodnikiem UD Las Palmas, utopił się w rodzinnej miejscowości. O jego nagłej śmierci poinformowali członkowie klubu na Facebooku. Wiadomość wstrząsnęła fanami, ale przede wszystkim bliskimi młodego sportowca.

Świat sportowy znów pożegnał młodego zawodnika. 17-letni Jorge Sanchez był utalentowanym hiszpańskim piłkarzem, dla którego drzwi do wielkiej kariery stały otworem. Chłopak był członkiem klubu UD Las Palmas, z którym grał w lidze Segunda Division. 21 czerwca na Twitterze pojawiła się przerażająca informacja. Okazało się, że Sanchez nie żyje.

Minister zapowiada powrót obowiązkowych maseczek. Słowa Łukasza Szumowskiego rozwścieczyły wiele osóbMinister zapowiada powrót obowiązkowych maseczek. Słowa Łukasza Szumowskiego rozwścieczyły wiele osóbCzytaj dalej

Nie żyje Jorge Sanchez. Jego nagła śmierć wstrząsnęła całym sportowym społeczeństwem

Jak podaje Super Express, 17-letni sportowiec pochodził z hiszpańskiego miasta Don Benito. W pewnym momencie jego talent został dostrzeżony przez skautów, którzy sprowadzili go na tereny Wysp Kanaryjskich, by tam rozwijał swoją karierę. Nastolatek ochoczo dołączył do ich sportowego świata i prężnie uczestniczył w życiu drużyny. Po sezonie wrócił na chwilę do klubu, z którego pochodził, ale w sezonie 2020/2021 miał znów pojawić się w Las Palmas. Tego niestety nie doczekał. 21 czerwca świat obiegła wiadomość, że Sanchez nie żyje. Młody chłopak utopił się podczas pobytu w swoim rodzinnym mieście.

Rodzina sportowca w jednej chwili pogrążyła się w ogromnej żałobie. Koledzy z klubu również nie potrafili uwierzyć w to, co się stało. O tragicznym zdarzeniu postanowili poinformować za pośrednictwem Twittera.

- UD Las Palmas ubolewa nad śmiercią naszego juniora, Jorge Sancheza. Zawodnik UD Jandia miał dołączyć do juniorskiego zespołu w kolejnym sezonie. Przesyłamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom. Spoczywaj w pokoju – napisali.

Członkowie sportowej rodziny zawsze mocno się do siebie przywiązują. Nie inaczej było w przypadku 17-latka i jego kolegów z klubu. Zawodnicy w swoim oświadczeniu nie ukrywali towarzyszącego im bólu. Jorge Sanchez był dla nich jak brat.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zatwierdził nowe świadczenie. Kogo obejmie 1400 plus?

2. 500 plus a potrącenie podatku. Odsetki też są opodatkowane

- To jeden z najsmutniejszych dni w historii naszego klubu, UD Jandia. Nie mamy słów, by opisać zalewający nas w tej chwili ból – dodali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna powódź w Warszawie. Auta dosłownie utonęły na ulicy. Sytuacja jest dramatyczna
  2. Właśnie wydano ostrzeżenia najwyższego stopnia, dziś w Polsce będzie bardzo niebezpiecznie. Lepiej się przygotować, prognoza pogody nie rozpieszcza
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medale

Następny artykuł