Jego ciała szukali przez 2 dni. Tragiczna śmierć 13-latka

Nie żyje trzynastolatek
fot. https://pixabay.com/ kropekk_pl
Autor Natalia Niewczas22.07.2020

Nie żyje chłopiec, który kilka dni temu zginął w wyjątkowo tragicznych okolicznościach. Korzystał z wakacji i upalnej pogody nad wodą, gdzie finalnie zaczerpnął ostatni oddech.

Nie żyje trzynastolatek - do tragedii doszło w niedzielę 19 lipca po południu w miejscowości Jaromierz w powiecie kwidzyńskim. Chłopiec przebywał nad jeziorem Kucki i bawił się w wodzie. W pewnym momencie zniknął pod jej powierzchnią przy pomoście.

Sceny jak z horroru na polskiej porodówce. Nie mieści się w głowieSceny jak z horroru na polskiej porodówce. Nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Nie żyje trzynastoletni chłopiec

O tym, że nastolatek nie żyje, poinformowała miejscowa policja. Służby poszukiwały ciała zmarłego trzynastolatka przez dwa dni. Dopiero po ich upływie strażakom udało się wyłowić ciało z wody.

Kąpiel w jeziorze miała być wakacyjną zabawą. Lato to czas, gdy zażywamy ich nadzwyczaj chętnie - właśnie wtedy bowiem intensywne słońce podnosi temperaturę wody. Dla trzynastoletniego chłopca zwykła kąpiel zakończyła się jednak tragicznie.

Jak podaje portal se.pl, zmarły trzynastolatek kąpał się w wodach jeziora Kucki nieopodal pomostu. Podczas zabawy postanowił zanurkować. Niestety nie wypłynął po tym na powierzchnię.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze

2. ZUS obciążony wydatkami na pandemię, trzynastki będą wypłacane? Prezes zabrała głos, nie pozostawiła wątpliwości

3. Trick znany wszystkim, a i tak dajemy się nabierać. I wydajemy jeszcze więcej

Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe, policję i straż pożarną. W akcji uczestniczyli także płetwonurkowie. Policja szukała chłopca z pomocą psa tropiącego - przeczesywano między innymi brzeg jeziora. Poszukiwania przerwało dopiero nadejście wieczoru i wiążąca się z nim ograniczona widoczność. Działania wznowiono w kolejnych dniach rano. Niestety nie przyniosły dobrych wiadomości - strażacy wyłowili ciało chłopca z wody. Przyczyna tragedii nie została jeszcze ustalona. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Kwidzynie.

Pływanie w niestrzeżonych kąpieliskach niesie ze sobą duże ryzyko. Decydując się na korzystanie z podobnych zbiorników, nigdy nie mamy pewności, że jest on bezpieczny. Oprócz możliwości zarażenia się potencjalnie groźną bakterią zagrożenie stwarza także nieznajomość struktury i głębokości dna. Służby apelują o rozwagę podczas wybierania kąpielisk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spojrzeli na rów i się zatrzymali. Nie zauważył zagrożenia, nie żyje. Tragedia
  2. W ostatniej chwili stracił pracę w "The Voice of Poland" na antenie TVP. Był niewygodny
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. Religa i Zembala znów razem przy stole. Synowie słynnych kardiochirurgów przeprowadzili wspólnie operację

Następny artykuł