nie żyje henio
Fot. pixabay.com/ ScorpionD
Autor Klaudia Gaicka - 25 Czerwca 2020

Nie mógł poradzić sobie z wyśmiewaniem. Nie żyje bohater "Pamiętników z wakacji"

Nie żyje bohater sławnego programu. Swojego czasu stał się sławny w całym internecie. Niestety był również obiektem drwin i nienawiści. Wielu uważa, że popełnił samobójstwo, ponieważ nie wytrzymał presji. Mężczyzna zmarł niedługo po emisji programu, w wieku zaledwie 31 lat.

Nie żyje Henio z „Pamiętników z Wakacji”. Zasłynął wystąpieniem w odcinku o potrawie nazywanej przez bohaterów „mięsny jeż”. Popełnił samobójstwo niedługo po emisji programu, miał zaledwie 31 lat. Winą za te zdarzenie wielu obarcza program, według nich mężczyzna nie mógł znieść tego, że w telewizji wyszedł na głupka.

Zakrzepica żylna jest bardzo podstępną chorobą. Każdy powienien znać jej objawyZakrzepica żylna jest bardzo podstępną chorobą. Każdy powienien znać jej objawyCzytaj dalej

Nie żyje Piotr Wańko, który odgrywał Henia

Jak podaje serwis Popularne.pl, „Pamiętniki z wakacji” to serial paradokumentalny emitowany na antenie polskiej telewizji. W telewizji Polsat emitowany był przez wiele lat, początkowo między latami 2011, a 2013, później jeszcze w 2016. Od początku program był bardzo znany i lubiany, doczekał się wielu podobnych. Serwis zwraca jednak uwagę, że popularność serialowych bohaterów bazowała na niskich instynktach. Oglądający śmiali się z klasy niższej, podreperowywali sobie ego poczuciem, że ją lepsi i mądrzejsi od wygłupiających się na wizji uczestników programu.

Program mógł wydawać się nieszkodliwy, jednak dla jednego z bohaterów zakończył się tragicznie. Wielu z nich doświadczało podobnych problemów, po emisji stawali się obiektem drwin i szyderstwa. Aby to przetrwać, trzeba było być bardzo silnym psychicznie.

Warto wspomnieć odcinek, w którym wystąpił serialowy Henio. Miało to miejsce w 2013 r. Młode małżeństwo serialowej Beaty i Henia wypoczywało na wakacjach. W ich rodzinie doszło do kłótni, aby załagodzić sytuację, żona przygotowała swoje popisowe danie, mięsnego jeża. Było to nic innego jak mięsne przekąski, uformowane w kształt jeża.

– Tego jeża jedzono u nas w domu od pokoleń. Robiła go moja babcia. Robiła go moja mama, teraz robię go ja. Chciałam, żeby wszystkim smakował i zbliżył nas do siebie – mówiła serialowa Beata.

Jednak to nie wypowiedź kobiety stała się tą najsłynniejszą. Hitem internetu była piosenka śpiewana przez Henia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 31-letnia mistrzyni. Odeszła tuż po porodzie

2. Znamy już marki aut najczęściej kradzione przez złodziei w Polsce. Możliwe, że twoje też jest na liście

– Mięsny jeż to moje ulubione danie. Zawsze, kiedy przyrządzamy go z Beatką, śpiewamy: „Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz” – zaśpiewał.

28-letni wówczas Piotr Wańko oraz 27-letnia Katarzyna Malinowska szybko stali się gwiazdami, jednak nikt nie marzy o takiej sławie. Ludzie śmiali się z nich i drwili. Piotr nie wytrzymał i popełnił samobójstwo w 2014 roku, chwilę po emisji odcinka programu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  2. Rafał Trzaskowski podjął pilną decyzję po tragicznym wypadku autobusu w Warszawie. Ważne informacje z samego miejsca zdarzenia
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicę

Następny artykuł