Nie żyje polska aktorka
fot. unsplash.com/zae zhu
Autor Karol Zaborowski - 25 Lipca 2020

Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje uwielbiana aktorka, jej mąż przekazał tragiczną wiadomość

Nie żyje wspaniała Polska aktorka, której kunszt mogliśmy oglądać zarówno w kultowych filmach, jak i na deskach teatrów. Niestety jej mąż przekazał tragiczne wiadomości o jej nagłej śmierci.

Nie żyje wspaniała polska aktorka, która wcieliła się w wiele kultowych już ról. Ewa Milde swoją karierę rozpoczęła 22 stycznia 1967 roku, kiedy to po raz pierwszy wystąpiła na deskach Teatru Ziemi Łódzkiej. Nie była to jedyna scena, na której można było zobaczyć piękną, młodą i niezwykle utalentowaną aktorkę.

Jednak to nie role teatralne przyniosły Ewie Milde największą sławę. Aktorka występował w wielu filmach, które bardzo szybko zyskały status kultowych, a teraz przez wiele osób wspominane są z wyraźnym sentymentem.

Lepiej, żeby każda Polka zbadała się jak najszybciej. Ministerstwo Zdrowia apeluje, bardzo ważny komunikatLepiej, żeby każda Polka zbadała się jak najszybciej. Ministerstwo Zdrowia apeluje, bardzo ważny komunikatCzytaj dalej

Nie żyje Ewa Milde

Aktorkę mogliśmy zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak “Miś”, “ Alternatywy 4”, „Czterdziestolatek”, czy też “Sami dla siebie”. Niestety dla wielu jej fanów, Milde już lata temu postanowiła przenieść się do USA, a dokładniej do Chicago, gdzie dożyła swoich ostatnich chwil.

JAk podaje Fatk, o śmierci artystki poinformował jej mąż Bogdan Łańko, z którym założyła kabaret “Bocian”. Informacja ta pojawiła się również na profilu facebookowym tygodnika dla Polonii w Chicago, z którym aktorka była bardzo mocno związana. Aktorka zmarła 24 lipca w Chicago.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?
2. Najbardziej imponujące polskie banknoty okolicznościowe. Nowy banknot z Piłsudskim nawet się nie umywa do reszty?

Z zamieszczonych informacji wynika, że Ewa Milde od dawna zmagała się z poważną chorobą, która ostatecznie przyczyniła się do jej śmierci. Jednak jak na razie brak dokładnych informacji, z jakim schorzeniem dokładnie zmagała się artystka.

Niestety śmierć Ewy Milde jest potwornym ciosem dla wszystkich miłośników polskiego kina. Jej wyraziste role na stałe zapisały się w historii naszej kinematografii. Cała redakcja portalu pacjenci.pl składa najszczersze wyrazy współczucia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie podano dramatyczne informacje. Ciężarówka wjechała w robotników drogowych, są ofiary
  2. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"
  3. We wsi dowiedzieli się, że Mariusz jest gejem. Jego życie jest zagrożone, robią zebrania pod domem, próbowali otruć psa. Potrzebna pomoc;
  4. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  5. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  6. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  7. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie

Następny artykuł