nie żyje 38-letni muzyk
fot. https://pixabay.com/ Arcaion
Autor Klaudia Gaicka - 25 Sierpnia 2020

Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje 38-letni muzyk

Nie żyje zaledwie 38-letni muzyk. Jego fani, rodzina i najbliżsi pogrążeni są w głębokiej żałobie. Niestety do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 38-latka. O śmierci mężczyzny poinformowano w mediach społecznościowych.

Nie żyje 38-letni muzyk. Fani pogrążyli się w żałobie z powodu śmierci Justina Townes Earle. To ogromna strata dla wszystkich fanów muzyki country oraz Americany. Mężczyzna od zawsze miał styczność z muzyką, ponieważ jego ojciec Steve' Earle również był znanym wokalistą i kompozytorem.

Leczenie nie przynosiło żadnego efektu. Wtedy lekarz kazał odstawić jeden składnik dietyLeczenie nie przynosiło żadnego efektu. Wtedy lekarz kazał odstawić jeden składnik dietyCzytaj dalej

Nie żyje 38-letni muzyk. Fani i rodzina pogrążeni są w żałobie, do tej pory niewiadomo, co było przyczyną śmierci Justina Townes Earle

O śmierci 38-latka poinformowała jego rodzina. Justin Townes Earle zmarł 20 sierpnia, lecz najbliżsi pogrążeni byli w żalu, więc potwierdzili informację o jego śmierci dopiero 3 dni później.

- Z niezwykłym smutkiem informujemy was o śmierci syna, męża, ojca i przyjaciela Justina. - czytamy na początku oficjalnego oświadczenia na Facebooku.

Justin był wzorem dla wielu młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynali swoją przygodę z muzyką tych gatunków.

- Tak wiele osób polegało na jego muzyce i słowach w trakcie tylu lat. Mamy nadzieję, że jego twórczość nadal będzie wam pomagała w waszych życiach. Będzie nam ciebie brakowało, Justin. - napisali.

Jak podaje portal Antyradio.pl, Justin dorastał w Nashville. Swoją karierę rozpoczął już w bardzo młodych latach. Błyskawicznie założył własny zespół, ponieważ miał sporo znajomych zainteresowanych muzyką. W końcu do swojego zespołu zatrudnił go jego ojciec, znany muzyk Steve Earle.

Niestety akurat w Niestety The Dukes Justin nie zabawił długo, ponieważ miał problemy z narkotykami, które miały zły wpływ na zespół. Jak podaje Pitchfork, młody muzyk przeżył aż 5 przedawkowań heroiny do 21. roku życia. Jednak od tamtej pory Justin zdecydowanie stronił od wszelkich używek.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli

2. Nowe wytyczne WHO odnośnie noszenia maseczek. Nie wszyscy powinni je nosić

W mediach brakuje informacji, co spowodowało śmierć tak młodego muzyka. Niestety branża muzyczna stosunkowo często obfituje w ofiary przedwczesnej utraty życia. Być może jest to związane z trybem życia, który często prowadzą muzycy.

Wraz z redakcją portalu Pacjenci.pl chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  2. Cezary Żak komentuje kwestię swojego rozwodu i kryzysu małżeńskiego. Ogromne zaskoczenie dla wszystkich
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli
  4. TVN ujawnił skandaliczną prawdę. Nie mieści się w głowie, do czego dochodzi w karetkach
  5. Była premier zarażona koronawirusem. Rzeczniczka przekazała przykre wiadomości o stanie zdrowia
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł