nie żyje 14-latek
fot. https://unsplash.com/ Sensei Minimal
Autor Natalia Niewczas - 26 Sierpnia 2020

Tragiczna śmierć 14-latka. Zmarł podczas rodzinnych wakacji

Nie żyje ten, przed którym miały rozciągać się jeszcze długie lata pełne odkryć i sukcesów. Choć odważnie wyruszył wraz z rodziną w podróż życia, nie doczekał jej szczęśliwego zakończenia. Nastolatek zmarł nagle podczas nurkowania.

Nie żyje młody, 14-letni odkrywca - Eddie od samego początku towarzyszył rodzinie w poszerzającej horyzonty podróży dookoła świata. Wyprawę przerwał tragiczny w skutkach incydent z motorówką w roli głównej. Nikt nie spodziewał się, że pojazd wpłynie prosto na nurkującego nastolatka.

Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętaćMinisterstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętaćCzytaj dalej

Nie żyje młody pasjonat muzyki

Choć Eddie Jarman nie żyje, rodzice zmarłego nastolatka zadbali o to, by miłość syna do muzyki dalej tliła się w innych ludzkich sercach. Dramat, do którego doszło u wybrzeży Tahiti, miał swój początek w odważnym pomyśle. Rodzina postanowiła bowiem zwiedzić świat.

Jak podaje portal fakt.pl, rodzina Jarman z Wysp Brytyjskich postawiła wszystko na jedną kartę. Aby spełnić swe marzenia, w 2018 roku porzucili dotychczasowy styl życia, sprzedali dom i zakupili jacht. To właśnie na nim zamierzali dopłynąć do różnych zakątków globu. Rodzice wraz z dwójką dzieci wyruszyli w nieznane. Nie przypuszczali, że wyprawa będzie miała tak tragiczny finał.

Wybuch pandemii koronawirusa zmusił rodzinę do dziewięciomiesięcznego postoju w Polinezji Francuskiej. Na początku sierpnia 2020 roku nastolatek zanurkował, by sprawdzić zamocowaną do jachtu kotwicę. Niestety prosto na przebywającego w wodzie chłopaka wpłynęła niespodziewanie motorówka.

Rodzice próbowali uratować syna, lecz obrażenia były zbyt poważne. Ciało chłopaka spoczęło w Sussex w Wielkiej Brytanii, gdzie spędził dziecięce lata.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Szczególnie zagrożone są dzieci

2. Podczas powrotu z wakacji, zapomnieli dziadka. 60-latka znaleźli pod Wrocławiem

Jak mówi Barbara, matka chłopaka, Eddie miał ogromne serce do muzyki. Rodzice tragicznie zmarłego nastolatka nie chcieli, by gorące, muzyczne uczucie odeszło wraz z ich synem. Zdecydowali o otwarciu funduszu wspierającego młodych, uzdolnionych pasjonatów muzyki z Wysp Brytyjskich i Polinezji Francuskiej. By ich cel mógł zaistnieć, zorganizowali internetową zbiórkę pieniędzy - jej cel to 100 tysięcy funtów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. "Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak"
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli
  4. TVN ujawnił skandaliczną prawdę. Nie mieści się w głowie, do czego dochodzi w karetkach
  5. Była premier zarażona koronawirusem. Rzeczniczka przekazała przykre wiadomości o stanie zdrowia
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł