Nie żyje Remigiusz Pik
unsplash.com/DavidTomaseti
Autor Barbara Bujar - 28 Czerwca 2020

Fani są zrozpaczeni. Nie żyje gwiazda muzyki disco polo

Nie żyje Remigiusz Pik. Mężczyzna był wokalistą popularnej grupy discopolowej Rem Faza. Przy utworach takich jak „Kiedy będziesz żoną mą”, czy „Wiem, że kocham” bawiły się tłumy. Niestety, wczoraj zespół pożegnał swojego lidera. Muzyk zmarł po długiej walce z chorobą nowotworową, mając zaledwie 54 lata.

Nie żyje Remigiusz Pik. Był wokalistą i trenerem biznesu. Szerszej publiczności dał się poznać jako członek zespołu Shantymen. Prawdziwą popularność przyniosła mu jednak muzyczna przygoda z grupą discopolową Rem Faza, której był założycielem i liderem. Mężczyzna swojej twórczości poświęcał całe serce. Nie zapomniał przy tym wszystkim o rodzinie, miał kochającą żonę, córki, a także wnuki. Wszyscy z ogromnym żalem przyjęli wiadomość o jego śmierci.

Nie widziała innego ratunku. Kobieta zabiła męża, który latami się nad nią znęcałNie widziała innego ratunku. Kobieta zabiła męża, który latami się nad nią znęcałCzytaj dalej

Nie żyje Remigiusz Pik. Mężczyzna walczył nie tylko z nowotworem

Remigiusz Pik dał się poznać jako miły i zawsze uśmiechnięty mężczyzna. Utwory, które tworzył razem ze swoją grupą, porywały na koncertach tłumy ludzi. Niestety, jego życie nie zawsze było tak kolorowe. Portal mediadisco.pl, jakiś czas temu informował o zdrowotnych problemach wokalisty. Okazało się, że lekarze zdiagnozowali u niego chorobę nowotworową. Dodatkowo muzyk miał przyjmować komórki macierzyste oraz przejść zabieg usunięcia węzłów chłonnych pachwiny.

Mężczyzna długo walczył z nowotworem i przechodził kolejne chemioterapie. Jego bliscy i fani cały czas mocno ściskali za niego kciuki. Niestety, wczoraj media społecznościowe obiegła przykra wiadomość. Okazało się, że lider Rem Fazy przegrał walkę o zdrowie i zmarł w wieku 54 lat. Na Facebooku co chwilę pojawiają się nowe wpisy bliskich mu osób. Wszyscy żegnają go z żalem i ogromnym sentymentem.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Niebezpieczna choroba, którą ma już ponad milion Polaków

2. Rząd prze do przodu w związku z nowym podatkiem. Minister finansów coraz bardziej się z nim spieszy

- Kochani. Wczoraj późnym wieczorem odszedł od nas cudowny człowiek, mąż, ojciec, przyjaciel, trener i utalentowany muzyk - Remigiusz Pik. Walczył do końca. Pogrzeb odbędzie się w najbliższy pon o godz 15.00 na cmentarzu w miejscowości Firlej niedaleko Lubartowa. Kto może niech przybywa i pożegna Remka – wiadomość Jakuba Lewandowskiego cytuje portal Interia Muzyka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości

Następny artykuł