Nie żyje Takeuchi Yuko
unsplash.com/Andres F. Uran
Autor Barbara Bujar - 28 Września 2020

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje gwiazda kultowego horroru

Nie żyje japońska aktorka, której popularność przyniosła rola w horrorze "The Ring - Krąg". Yuko Takeuchi miała 40 lat, męża i dwoje dzieci. Jedno z nich urodziła w styczniu 2020 roku. W niedzielny poranek jej ciało zostało znalezione w rodzinnym apartamencie. Prawdopodobna przyczyna śmierci, o której donoszą światowe media, może być niemałym zaskoczeniem dla fanów aktorki.

Nie żyje Yuko Takeuchi. Kobieta urodziła się 1 kwietnia 1980 roku w japońskiej Urawie. Jej przygoda z aktorstwem rozpoczęła się już w latach 90., kiedy udało jej się dołączyć do obsady popularnego horroru "The Ring - Krąg". Po tym epizodzie kariera Takeuchi rozwinęła się na dobre. Aktorka zagrała w kilkudziesięciu filmach i serialach telewizyjnych, takich jak "Asuka" czy "Miss Sherlock". W życiu prywatnym także spotkało ją wiele wspaniałych chwil.

Onet: Łukasz Szumowski zarażony koronawirusemOnet: Łukasz Szumowski zarażony koronawirusemCzytaj dalej

Nie żyje Yuko Takeuchi. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo

Yuko Takeuchi zachwycała światową publiczność nie tylko swoim talentem, ale także nieprzeciętną urodą. Jak informuje TVP Info, w Japonii określano ją mianem "yamato nadeshiko", czy kobiety idealnej. Nic więc dziwnego, że miała powodzenie u mężczyzn. Prawdziwe szczęście przyniosło jej drugie małżeństwo, które w 2019 roku zawarła z Nakabayashim Taikim. W styczniu 2020 roku para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka miała także syna z poprzedniego związku. Wydawało się, że lepiej być nie może.

- Kończąc czterdziestkę czuję, że wiele ciężarów spadło mi z barków. Czuję się lżejsza. Chcę cieszyć się czasem spędzanym z moją rodziną i pracować - mówiła Yuko w październikowym wywiadzie dla magazynu "Lee".

Po porodzie smaopoczucie aktorki miało ulec znacznemu pogorszeniu. Media donosiły wówczas o depresji i kryzysie związanym z tempem życia zawodowego. Z biegiem czasu sytuacja miała się jednak poprawiać. Według męża aktorki, który wciąż nie umie zrozumieć przyczyn jej śmierci, w ostatnich dniach Yuko zachowywała się już normalnie. Niestety, w niedzielę rano została przez niego znaleziona martwa. Z ustaleń serwisu wynika, że najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Śledczy, którzy zajęli się tą sprawą, nie znaleźli jednak obok niej żadnego listu.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani pogrążyli się żałobie. Odeszła prawdziwa ikona muzyki
2.Malutkie rysie pilnie poszukiwane. Nie żyje ich mama, słynna rysica Nelly
3.Kolejna granica przekroczona. Ponad 1 milion ofiar koronawirusa

Policja wciąż pracuje nad okolicznościami śmierci aktorki. Jeśli przypuszczenia o jej samobójstwie zostaną potwierdzone, w Japonii będzie to kolejny taki przypadek. Jak zauważył serwis, w ciągu ostatnich miesięcy na swoje życie targnęli się już aktorka Ashina Sei, aktor Miura Hatumi oraz gwiazda programu reality-show Kimura Hana.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odkrycie sprzed tysięcy lat na Śląsku. Ostatni tego typu skarb, powstał jeszcze przed Chrystusem
  2. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce
  3. Potężny wybuch w bloku. Ewakuowano mieszkańców
  4. Dwa ogniska koronawirusa w jednym województwie. Przybyło ponad 1300 zarażonych
  5. Kamil Stoch i jego żona zachwycili kibiców. Nasz mistrz pokazał fanom swoje "dziecko" (FOTO)
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu

Następny artykuł