nie żyje andrzej duda
Fot. pixabay.com/ _Alicja_
Autor Klaudia Gaicka - 29 Maja 2020

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Duda, uznany trener i działacz piłkarski

Nie żyje ceniony sportowy działacz. Jego śmierć stanowi ogromną stratę nie tylko dla jego rodziny, ale również dla całego świata sportu i piłki nożnej. Duda od kilkudziesięciu lat zdobywał wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu zasiadał w Komisji Rozgrywek Wydziałów i Komisji Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Nie żyje Andrzej Duda. 70-latek zmarł wczoraj (w czwartek 28 maja). O nieszczęśliwym zdarzeniu poinformowały kibiców Władze Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Mężczyzna rozpoczął swoją słynną karierę w zespole Sokoła Ostróda. Jak podaje portal Zestadionu.pl, w latach 70. przeniósł się do Polonii Lidzbark Warmiński. Nie przestawał być doceniany przez sportowy świat, nawet kiedy zakończył już swoją karierę piłkarza. Szybko stał się bardzo cenionym specjalistą, który nie tylko szkolił młodzież, ale również poprowadził Polonię Lidzbark Warmiński.

Choroby, które są najgroźniejsze dla dzieci. Nie wolno ich lekceważyćChoroby, które są najgroźniejsze dla dzieci. Nie wolno ich lekceważyćCzytaj dalej

Nie żyje Andrzej Duda. To ogromna strata nie tylko dla jego, ale również dla całego świata sportu i piłki nożnej

W ostatnich latach swojego życia był działaczem Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Z samego początku zajmował tam ważne miejsce w Wydziale Gier i Dyscypliny. Później zasiadał w Komisji Rozgrywek Wydziałów i Komisji Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej (WMZPN). W związku ze śmiercią znanego działacza związek wydał oficjalne oświadczenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Profesor Krzysztof Simon ostrzega. "Absurdem jest mówienie, że mamy już wszystko za sobą"

2. Rowerzysta jeździł po lesie w okolicach domu, nie spodziewał się przygotowanej zasadzki. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

- Z przykrością i żalem informujemy, że w czwartek 28 maja 2020, w wieku 70 lat zmarł Andrzej Duda, wieloletni trener i działacz piłkarski, który w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej pracował w Wydziałach Gier i Dyscypliny, a ostatnio w Komisji Rozgrywek. Andrzej Duda jako zawodnik przygodę z piłką rozpoczynał w Sokole Ostróda. W latach 70. przeprowadził się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie udzielał się w miejscowej Polonii. Zaczynał jako trener grup młodzieżowych, później w roli kierownika pierwszej drużyny przepracował ponad 20 lat. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia - czytamy w oświadczeniu.

Śmierć Andrzeja Dudy jest ogromnym szokiem nie tylko nas, ale również dla rodziny cenionego działacza. Wraz z całą redakcją, rodzinie i bliskim składamy kondolencje rodzinie oraz najbliższym zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  2. Żona Łukasza Szumowskiego nie wytrzymuje. Chce ujawnić całą prawdę
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Spisywanie stanu liczników niektórych ominie. Kilka grup samochodów wyłączone z obowiązku

Następny artykuł