nie żyje była mistrzyni
Fot. pixabay.com/ Arcaion
Autor Klaudia Gaicka - 29 Czerwca 2020

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje mistrzyni Europy

Nie żyje jedna z lepszych zawodniczek judo. Katrin Beinroth odniosła wiele sukcesów i zdobyła dużą ilość medali, między innymi złoty medal mistrzostw Europy. Fani judo z całego świata są pogrążeni w żałobie. Media nie podają konkretnych przyczyn śmierci.

Nie żyje była mistrzyni Europy Katrin Beinroth. Pochodząca z Niemiec zawodniczka judo, Miała zaledwie 38 lat. To straszna wiadomość dla wszystkich fanów sportu. Niemiecka prasa podaje, że mistrzyni zmarła podczas snu. Brak jednak jakichkolwiek informacji na temat problemów zdrowotnych kobiety.

Pierwsze objawy raka mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybkoPierwsze objawy raka mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybkoCzytaj dalej

Nie żyje świetna zawodniczka judo. Fani z całego świata rozpaczają, nie wiadomo, co było przyczyną śmierci kobiety

Fani judo są zszokowani i pogrążeni w żałobie. Nikt nie spodziewał się, że 38-latka tak szybko odejdzie z tego świata. Wszyscy czekają na wyjaśnienie, dlaczego tak się stało. Niestety media wciąż nie podają konkretnych informacji. Fani nie wiedzą, co się stało i oczekują ujawniania jakichś powodów, ponieważ kobieta miała zaledwie 38 lat.

Jak podaje portal Zestadionu.pl, swój największy sukces Katrin Beinroth odniosła blisko 17 lat temu, kiedy to w 2003 roku, zdobyła złoty medal w judo w kategorii open. Szokujące wieści o jej śmierci zostały opublikowane na Twitterze, przez stronę judoinside.com.

Złoty medal w 2003 roku to nie jedyny sukces niemiecki mistrzyni. Podczas swojej kariery trzykrotnie zdobyła medal Mistrzostw Europy. Zdobyła dwukrotnie brąz w kategorii +78, w 2004 roku w Bukareszcie, a w 2005 w Rotterdamie. 3 lata później (w 2008 roku) na Mistrzostwach Świata w Levallois zajęła 5 miejsce w kategorii open.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Niebezpieczna choroba, którą ma już ponad milion Polaków

2. Rząd prze do przodu w związku z nowym podatkiem. Minister finansów coraz bardziej się z nim spieszy

Do serc polskich kibiców trafiła poprzez walki z jedną z najlepszych polskich zawodniczek, Urszulą Sadowską. Walki trwały w 2007 oraz w 2008 roku. Polka wygrała raz, Niemka triumfowała dwukrotnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? Ryszard Terlecki postanowił mówić, nagły zwrot akcji;
  3. Wielka tragedia w kopalni w Azji. Nie żyje ponad 160 osób
  4. 4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał
  5. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  6. Prawdziwy hit transferowy został potwierdzony. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub, idzie do giganta

Następny artykuł