Noworodek przeszedł niepotrzebny zabieg
fot. unsplash.com/Hu Chen
Autor Karol Zaborowski - 23 Listopada 2019

Noworodek został poddany niepotrzebnemu zabiegowi. Pielęgniarka nie uprzedziła mamy dziecka

Noworodek tuż po porodzie musi przejść kilka niezbędnych badań, zanim a dobre będzie mógł zostać ze swoją mamą. W tym wypadku dziecko zostało poddane zupełnie niepotrzebnemu zabiegowi, o którym jego mama nic nie wiedziała. O wszystkim dowiedziała się po fakcie.

Noworodek tuż po tym, jak się urodzi, jest ważony i zanim na dobre trafi do swojej mamy, musi przejść podstawowe badania. Dziecku między innymi pobierana jest krew i sprawdza się, czy płuca odpowiednio pracują. Niestety, gdy Jennifer Melton zobaczyła swojego synka, który dopiero co wrócił z badań, przeraziła się. Z ust dziecka zaczęła lecieć krew.

Jennifer Melton urodziła zdrowego i pięknego chłopca, któremu nadała imię Nate. Wszystko wskazywało na to, że kobieta wraz z dzieckiem szybko wyjdzie ze szpitala i będzie mogła wrócić do swojego domu. Podczas porodu nie pojawiły się żadne komplikacje, więc Jennifer nawet nie podejrzewała, że jej syn będzie poddawany jakiemukolwiek zabiegowi.

Przez tydzień piła koktajl z kurkumy. Efekty okazały się powalającePrzez tydzień piła koktajl z kurkumy. Efekty okazały się powalająceCzytaj dalej

Noworodek został pomylony z innym dzieckiem

Kiedy mały Nate wrócił z rutynowych badań, mógł nareszcie zostać przytulony przez swoją mamę. W tym czasie pielęgniarka zaczęła po kolei tłumaczyć Jennifer wszystkie procedury, przez które przeszedł chłopiec.

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co słyszy i gdy spojrzała w usta swojego synka, zobaczyła, że jest w nich krew. Okazało się, że Nate przeszedł zabieg przecięcia wędzidełka języka. Problem w tym, że mama chłopca nie wiedziała, że będzie on w ogóle przeprowadzany, a maluch zwyczajnie go nie potrzebował.

Dopiero po czasie okazało się, że zabieg został zlecony zupełnie innemu dziecku, które w tym samym czasie przebywało w szpitalu. Pielęgniarka zwyczajnie pomyliła maluchy i Nate został poddany zupełnie niepotrzebnemu zabiegowi. Na szczęście nie wyrządził mu on poważniejszych ubytków na zdrowiu.

Mimo to historia przytoczona przez portal littlethings.com, pokazuje, jak łatwo może dojść do naprawdę poważnych pomyłek nawet w takim miejscu jak szpital.

ZOBACZ TAŻE:

  1. Leczy trądzik, wybiela zęby i oczyszcza z toksyn. Skuteczny środek, który kosztuje grosze
  2. Ofiara gwałtu wyśmiana przez lekarza i pielęgniarki. Nawet nie została zbadana
  3. Mało znany owoc, który leczy raka. Zabija komórki aż 12 nowotworów
  4. Czosnek słynie ze swoich właściwości zdrowotnych. Niestety nie każdy jest dla nas dobry

Następny artykuł