nowotwór zaatakował Jani
pixabay Free-Photos
Autor Klaudia Gaicka - 2 Lipca 2020

Gwiazdor kabaretowy błaga o pomoc. Liczy się każda chwila

Nowotwór zaatakował partnerkę znanego z kabaretu Ani Mru Mru Michała Wójcika. Aktor kabaretowy zwrócił się po pomoc do swoich fanów. Na leczenie Jani kabareciarz stara się uzbierać 150 tys. złotych, zbiórka wciąż trwa.

Nowotwór dla wielu brzmi jak wyrok, jednak w żadnym wypadku nim nie jest. Chorzy oczywiście potrzebują profesjonalnej pomocy, choroba sama nie znikną, jednak mają pełne szanse na wyleczenie.

Musimy przede wszystkim pamiętać, żeby nigdy nie bagatelizować sygnałów wysyłanych nam przez nasz organizm. W przypadku wystąpienia objawów, które są nietypowe i utrudniają nam życie, należy zgłosić się do lekarza specjalisty.

Pomimo wielu apeli lekarzy i specjalistów, nowotwór wciąż znajduje się w niechlubnej czołówce przyczyn śmierci ludzi w Polsce, Europie i na świecie.

Nie żyje ekspedientka zakażona koronawirusem. Sanepid szuka klientówNie żyje ekspedientka zakażona koronawirusem. Sanepid szuka klientówCzytaj dalej

Nowotwór zaatakował partnerkę słynnego kabareciarza. Michał Wójcik zgłosił się po pomoc do swoich fanów

Jak podaje serwis Wp.pl, Michał Wójcik znany jest nam przede wszystkim z kabaretu Ani Mru Mru. Występy kabaretu bawiły wiele milionów Polaków. Teraz jednak gwiazdor prosi o pomoc, ponieważ jego partnerka Jani, zachorowała na nowotwór.

- Jani jest... Matką, Partnerką i Kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być Matką, Partnerką (a może i żoną) i Kobietą Sukcesu... Na każdym polu. Ja też tylko pomagam..." - czytamy wypowiedź Michała Wójcika na stronie zbiórki.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Para potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie, czyli pobyty w klinikach i badania. Kwota, którą próbują uzbierać to 150 tys. złoty. Na razie udało im się zebrać blisko 22 tys. Zainteresowani wsparciem, mogą odnaleźć zbiórkę na serwisie pomagam.pl.

Liczni komentujący wyrażają współczucie, jednak zwracają uwagę, że występy kabaretu są tak dochodowe, że proszenie biedniejszych ludzi o pomoc jest nietaktowne. Inni z kolei zwracają uwagę na to, że leczenie onkologiczne w kraju jest darmowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jasnowidz Jackowski znowu ostrzega. Niepokojąca wizja. Zacznie się niedługo
  2. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)

Następny artykuł