Nowotwór pokonał kultowego aktora
.
Autor Karol Zaborowski - 17 Grudnia 2019

W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór

Nowotwór jest jedną z najtrudniejszych do wyleczenia chorób. Walka z nią może trwać wiele lat, a mimo to żaden lekarz, nie może dać nam gwarancji, że ostatecznie wyzdrowiejemy. Teraz dobiegły do nas informacje o śmierci kultowego aktora, którego pokochały miliony.

Nowotwór w momencie postawienia diagnozy wymaga natychmiastowego leczenia, aby zwiększyć szanse chorego na wyzdrowienie. Niestety wielu pacjentów dowiaduje się o guzie w momencie, gdy choroba jest już w zaawansowanym stadium. Tak też było w sytuacji popularnego aktora, który ze swoim nowotworem walczył przez 20 lat.

Nicky Henson wielu kręgach stał się wręcz kultowym aktorem dzięki swoim rolom w wielu popularnych serialach telewizyjnych. Aktor zasłynął głównie dzięki występom w takich produkcjach jak „Hotel Zacisze”, „Downton Abbey” oraz „EastEnders”. Niestety teraz dowiedzieliśmy się o jego śmierci.

Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczomNieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczomCzytaj dalej

Nowotwór pokonał Nicka Hensona

Aktor o swojej chorobie dowiedział się prawie 20 lat temu. Lekarze zdiagnozowali u niego nowotwór dokładnie w Boże Narodzenie i okazało się, że Henson potrzebuje przejść natychmiastową operację, ponieważ guz, który wykryto w jego układzie pokarmowym, był już bardzo duży.

Na szczęście zabieg się powiódł, a sam aktor sądził, że udało mu się w pełni zwyciężyć nad chorobą. Niestety zaledwie po kilku miesiącach przekonał się, że to dopiero pierwsza bitwa w tej długiej wojnie. Mimo to artysta nie poddawał się i dalej walczył o swoje zdrowie i życie.

Niestety nowotwór powracał jeszcze kilkukrotnie, uniemożliwiając aktorowi normalne życie. Jak sam przyznawał w wywiadach, to właśnie z powodu choroby musiał zrezygnować z wielu obiecujących i ciekawych projektów. To przerwało jego niezwykle obiecującą karierę, ponieważ Henson musiał się skupić na leczeniu.

Na szczęście zawsze mógł liczyć na swoją kochającą żonę, która opiekowała się nim, najlepiej jak mogła. Aktor sam nawet przyznał, że małżonka nie raz uratowała mu życie dzięki swojemu opanowaniu i błyskawicznym reakcjom.

Jak podaje portal o2.pl, aktor swoje ostatnie chwile spędził właśnie z żoną oraz dziećmi i wnukami. Niestety 16 grudnia, jego rodzina przekazała straszne wieści o jego śmierci. Jest to potworny cios dla jego milionów fanów na całym świecie. Nick Henson zmarł w wieku 74 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Zioło, o którym wiele osób zapomniało. Jego właściwości są niesamowite
  4. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  6. Mógł je mieć Tomasz Lis. 8 objawów ostrzegających 24 godziny przed udarem

Następny artykuł