Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji

Victoria Price
fot. https://youtube.com/ 00Fast News
Autor Natalia Niewczas26.07.2020

Nowotwór to choroba, która dojrzewa w ciele człowieka przez lata i rzadko daje znać o swojej obecności, zanim rozwinie się do zaawansowanego stadium. Gdy pojawiają się przerzuty, na efektywne leczenie może być już za późno. To właśnie dlatego tak ważna jest czujna obserwacja zmian i objawów, które mogą wiązać się z wystąpieniem poważnej choroby.

Nowotwór może dotyczyć każdego. Ze złośliwymi guzami borykają się pacjenci w każdym wieku i osoby reprezentujące wszystkie warstwy społeczne. Na rozwój choroby w dużej mierze mają wpływ czynniki genetyczne, ale i życiowe wybory każdego z nas (przede wszystkim styl życia i stosowana dieta). O tym, że nowotwór może zagrażać każdemu z nas, w sposób szczególny przekonała się pracująca w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych reporterka.

Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osóbFatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osóbCzytaj dalej

Nowotwór zdiagnozowany przez widza

Ten nowotwór nie umknął czujnemu oku jednej z telewidzek. Choć trudno w to uwierzyć, to właśnie dzięki oglądającej telewizję kobiecie Victoria Price trafiła w ręce lekarzy. Jak się okazało - słusznie. Pracująca na Florydzie reporterka rzeczywiście cierpi na nowotwór.

Według doniesień portalu plejada.pl Victoria Price, pracująca dla lokalnej stacji WFLA News, od tygodni przekazywała widzom najnowsze doniesienia związane z dynamicznym rozwojem pandemii w Stanach Zjednoczonych. Nikt nie spodziewał się, że zaangażowana w umożliwienie szybkiego przepływu informacji dotyczących zdrowia kobieta sama zmierzy się z poważnym problemem onkologicznym. Zajęła się nim dzięki reakcji jednego z widzów.

Nie ma nic dziwnego w tym, że reporterka otrzymała wiadomość mailową od jednego z widzów. Szokująca jest jednak treść samego maila, w której zaniepokojona telewidzka zwróciła uwagę na znajdujący się na szyi Victorii Price guzek. Jak tłumaczyła, podobny pojawił się na jej ciele i niestety okazał się nowotworem. Reporterka nie zignorowała ostrzeżenia. Dzięki temu wkrótce rozpocznie leczenie.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Szumowski zapowiada możliwy powrót maseczek. Zdradził nawet, kiedy będziemy musieli je ponownie założyć
3. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny

Victoria Price napisała o całym zdarzeniu w mediach społecznościowych. To tam poinformowała swoich fanów o tym, że guz rzeczywiście okazał się nowotworem złośliwym. Dodaje także, że według lekarzy choroba rozwija się powoli i wdrożenie chemioterapii nie jest na ten moment konieczne. Choroba na razie uniemożliwia Victorii powrót do pracy, ale reporterka ma nadzieję na wyleczenie i powrót do zawodu.

Historia reporterki udowadnia, jak ważna jest stanowcza reakcja w razie wystąpienia jakichkolwiek nietypowych zmian w obrębie naszego ciała. W przypadku chorób onkologicznych czas jest kluczowy - im szybciej zdiagnozujemy guz, tym lepsze będą szanse na całkowite wyleczenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Amstaff był bity i wykorzystywany w nieludzki sposób, potrzebuje pomocy. Właśnie ujawniono jeden z najstraszniejszych przypadków znęcania się nad zwierzęciem w ostatnim czasie;
  4. Wszyscy myśleli, że to zwykłe przeziębienie. 9-latek odszedł kilka dni po zdiagnozowaniu
  5. W popularnym serze wykryto listerię i gronkowce. GIS ostrzega, aby go nie jeść, jest niebezpieczny dla zdrowia
  6. Niebezpieczny składnik wykryty w dezynfekujących żelach do rąk. Można nawet od niego oślepnąć
  7. Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor

Następny artykuł