Octopus lips zyskuje na popularności
fot. pxhere.com
Autor Karol Zaborowski - 11 Grudnia 2019

Nowa metoda powiększania ust zyskuje na popularności. Na zabieg decydują się nie tylko kobiety

Octopus lips to nazwa nowego trendu w powiększaniu ust, który zyskuje popularność na całym świecie. Chociaż w tym wypadku ciężko mówić o tym zabiegu w kontekście medycyny estetycznej, ponieważ bardziej pasuje do kategorii modyfikacji ciała. Wszystko przez niezwykle widoczne zmiany w samym kształcie ust.

Octopus lips jako metoda na powiększanie ust zyskała bardzo dużą popularność w Rosji, jednak teraz trend ten bardzo szybko zaadaptował się również w innych częściach świata. Co ciekawe, jego twórca nie jest nawet lekarzem, a mimo to szkoli inne osoby w tym, jak przeprowadzić taki zabieg.

Już standardowe powiększanie ust potrafi być kontrowersyjne, zwłaszcza jeżeli osoba decydująca się na zabieg trochę przesadzi z wypełnieniem. Nienaturalnie wyglądające usta owszem przykuwają uwagę, jednak nie zawsze jest to wywołane zachwytem. W tym wypadku osoba z octopus lips bez wątpienia się wyróżni z tłumu, jednak nie do końca w pozytywny sposób.

Irena Jarocka zmarła na nowotwór mózgu. Mąż artystki wciąż otrzymuje pytania o jej koncertIrena Jarocka zmarła na nowotwór mózgu. Mąż artystki wciąż otrzymuje pytania o jej koncertCzytaj dalej

Octopus lips zyskuje na popularności

Do uzyskania efektu octopus lips wykorzystywany jest kwas hialuronowy, którym nastrzykuje się usta. Jednak nie robi się tego równomiernie, a bardziej punktowo, przez co na naszych wargach tworzą się wypustki. Ich ilość zależy od tego, jak wiele było wykonanych zastrzyków i swoim kształtem przypominają właśnie macki ośmiornicy.

Co ciekawe, trend ten zyskuje na popularności nie tylko wśród kobiet, ale i mężczyzn. W internecie można znaleźć wiele zdjęć osób, które poddały się temu zabiegowi, a jego efekt może wywołać opad szczęki.

Jeszcze nie tak dawno temu swoje pięć minut miały tunele w uszach, które wywołały niemały szum w internecie. Teraz to właśnie octopus lips wywołuje ten sam efekt. Wiele osób nie rozumie w ogóle, jak można zdecydować się na taki zabieg i wprost mówią, że osoby, które się mu poddały, zwyczajnie się oszpeciły.

Nie da się ukryć, że jest to widowiskowe, ale raczej przemówi do bardzo wąskiego grona odbiorców, którzy lubują się w modyfikowaniu swojego ciała. Strach pomyśleć, jakie inne zabiegi będą święcić tryumfy w niedalekiej przyszłości. Jak podaje portal wizaz.pl, wykonanie octopus lips kosztuje 80 funtów, czyli trochę ponad 400 złotych.

octopus lips

octopus lips

octopus lips

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Nocne poty mogą świadczyć o wielu niebezpiecznych chorobach. Nie należy ich lekseważyć
  4. 4-latek został przyjęty do szpitala z powodu zapalenia płuc. Kilka godzin spędził leżąc na podłodze
  5. Seniorzy masowo oddawani do szpitala na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  6. Mama zawiozła syna z zapaleniem płuc do szpitala. Został potraktowany gorzej niż pies, pokazała karygodne zdjęcie

Następny artykuł