oczy dziewczynki były srebrne
youtube.com/ Special Books by Special Kids
Autor Klaudia Gaicka - 1 Września 2020

Widząc oczy swojej córki, rodzice byli przerażeni. Dziewczynka długo czekała na szczęśliwy dom

Oczy dziewczynki wzbudzały strach w potencjalnych rodzicach, przez to długo musiała czekać na adopcję. Niestety to nie był koniec perypetii, które czekały małą Primrose. Chris i Erin dopiero po roku od adopcji opowiadają całą historię.

Oczy dziewczynki sprawiły, że musiała przejść w swoim młodym życiu przez wiele trudności. Jak podaje portal Parenting.pl, dziecko już na porodówce wywołało spore poruszenie. Okazało się, że oczy małej Primrose pokryte były czystym srebrem. Od początku było jasne, że dziewczynka nigdy nie będzie widzieć, ponieważ cierpiała na jaskrę wrodzoną.

Nowy objaw koronawirusa. Pojawia się szczególnie u dzieciNowy objaw koronawirusa. Pojawia się szczególnie u dzieciCzytaj dalej

Oczy dziewczynki było spowite srebrem. Nikt nie chciał jej adoptować

Niestety jej mama od razu zrzekła się praw rodzicielskich, więc dziewczynka kilka dni po narodzinach została przeniesiona do sierocińca. Potencjalnych rodziców odstraszał fakt tego, że dziecko jest niewidome. Dopiero Erin i Chris Austin z Braselton w stanie Georgia zdecydowali się na adopcję. Mieli już wcześniej dwójkę dzieci, stanowili wraz z nią pełną i kochającą się rodzinę. Jednak, kiedy ujrzeli zdjęcie Primrose, poczuli z nią więź.

- Kiedy zobaczyliśmy jej zdjęcie, od razu wiedzieliśmy, że chcemy ją adoptować - powiedziała Erin.

Sam proces adopcyjny okazał się bardzo trudny. Małżeństwo wielokrotnie musiało podróżować między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. W końcu się udało, Primrose oficjalnie została ich córką. Rok po adopcji para zdecydowała się opowiedzieć swoją historię. To, co dodatkowo w niej niezwykłe, to, to, że rodzice nie widzą żadnego problemu w chorobie dziewczynki.

- Nie trzeba nam współczuć. Kiedy ludzie dowiadują się, że jest ślepa, często mówią, że im przykro. A ja nie rozumiem dlaczego. Jest w porządku - mówi Chris.

Niestety na ich drodze pojawiły się kolejne zawirowania. Dziewczynka zaczęła odczuwać silny ból oczu, z którego powodu płakała nawet kilkanaście godzin dziennie. W końcu rodzice zawieźli ją do szpitala. Wyniki badań wykazały, że w jednym oku dziecko ma podwyższone ciśnienie i odwarstwienie siatkówki, a w drugim z kolei ciśnienie zmniejszone o połowę.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażająca prawda o kuchenkach gazowych. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę
2. Złe wieści dla klientów polskich banków. Poczują konsekwencje decyzji NBP

Konieczne było usunięcie oczu dziewczynki. Niedługo jednak ma ona otrzymał implanty oczu. Dla rodziców najważniejsze jest, że Primrose w końcu przestała cierpieć.

- Mamy nadzieję, że pewnego dnia jej biologiczni rodzice zaznają spokoju, gdy dowiedzą się, że ich córka jest bezpieczna i szczęśliwa, dorasta w kochającej rodzinie – powiedział Chris.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewany komunikat prezydenta Warszawy. Jest wściekły, wszystko opisał na swoim profilu
  2. 42-letnia pogodynka zmarła niespodziewanie. Kilka dni temu napisała, że "jej mózg jest zepsuty"
  3. Nagła zmiana dotycząca najnowszych obostrzeń. Nikt się nie spodziewał
  4. Tysiące Polaków otrzymało pilny alert. Skażona woda w rzece
  5. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Mamy oficjalne potwierdzenie
  6. 15-latka wyglądała starzej od własnej babci. Genialna metamorfoza odmieniła jej życie. Wideo pokazuje, że efekty są zniewalające

Następny artykuł